☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Eee o biraz daha degisik iste. Benimki yulaf degil tam tahilli olarak geciyor. Onun cikolatali , meyveli olanlari var. Onlardan alsaydin. Bunu birak kocan yesin ya da sen muz dilimle , bir kac uzum, kuru kaysi koy icine.
Sanmıyorum yiyeceğini onun :) Gördüm onları da bunun fiyatı daha yüksekti daha güzeldir belki dedimÖyle mantık kurarsam böyle kalırım işte Neyse sevmenin bir yolunu bulcam artık. Birde activia yoğurt aldım işe yarıyor mu bilmiyorum ama. Kullandın mı onu?

Kuru meyve koyarsan, bir kac tane de findik, badem eklersen cok guzel olur. Islenmis yogurtlari sevmiyorum. Ben meyveyi bile biraktim.

Kuru meyve koyarsan, bir kac tane de findik, badem eklersen cok guzel olur. Islenmis yogurtlari sevmiyorum. Ben meyveyi bile biraktim.
Napim benim lavaboya çıkmam lazım, çıkamadığım için kilo alıyorum. Lif lazım dı onu aldım birde yoğurdu deneyeyim dedim :) Meyveyi bende yemiyorum ki çok canım isterse muz, yazın kavun, birde dut delisiyim bu kadar :)

Iyiki de yemiyormussun. Meyveyi severim ama karatay a uymaya calisiyorum. Uymadigim tek sey arada ekmek (bir dilim), patates ve latte oluyor. Bir sure boyle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…