☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Evet onların yüzünden bizde hasta oluyoruz:KK12:
Benim 4 yaşındaki oğlum bile sürekli elini yıkıyor:p

Yani yikayacaksin , madem hasta oldun bulastirmayacaksin baskalarina o konuda dikkat etmek lazim ama kimse dikkat etmiyor fazla. Dun bile sinifta sagli sollu arkali hapsiranlarla doluydu. Baktim pecete bile kullanmiyorlar. :KK43:

Etkisi var tabii. Bende unuttum olup olmadığımı, bugün de sancım vardı eşim söyledi sonra olmuşum o daha iyi takip ediyor:KK70: o kadar sancıyı da üşüttüm diye çektim heralde.

Yok yahu normal degil acaba az yemekten mi oluyor diye dalicam yemeklere.
:KK70:

Ben bugunlerde hastahanelere cok gittim, bir seyler verdiler. Ona tepki olmus olabilir. :KK51:Son bilgi bir seyim yok deniyor ama son bir test kaldi.

Iyy.. mikroplar :) seninkiler değildir inşallah :)
Hayir biri o punk ti,:KK70: digeri yanimdaki kiz. Oteki de asistan.

Yok yahu normal degil acaba az yemekten mi oluyor diye dalicam yemeklere. :KK70:

Ben bugunlerde hastahanelere cok gittim, bir seyler verdiler. Ona tepki olmus olabilir. :KK51:Son bilgi bir seyim yok deniyor ama son bir test kaldi.

Sen ilaç aldığın için Regl olmuyorsun benceo_O

Yok yahu normal degil acaba az yemekten mi oluyor diye dalicam yemeklere. :KK70:

Yemek için bahane uydurma. Boşuna yollamadık seni oraya, medeniyet öğret, selpak dağıt cuma hayrında :KK70:

X