☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Evden çalışıyorum canım, Sen? Yok ya polarla oturuyorum gerçi benim camlarda açık :) İstanbulun yüksek yerlerine kar yağacak deniliyordu, Yağmış heralde
burdada uludağda yağar
evdemi evde ne çalışıyorsun ?
bende işletme-muhasebe bölümünde çalışıyorum şuan ygsye odaklanmış vaziyetteyimm

Hahahaaa Yok ya benim bi mide rahatsızlığım var iki senedir baya çekiyorum bu iki gündür de coştu meret Onun için yani yoksa naz yapcak vakit de yok eşimee ooofff offf
Ayy o kötü ya, bende de var da, ne zaman doktora gitsem endeskopi yapalım diyo, bende yaptırmam diyorum :) Böyle sürüp gidiyor.. O hortum yutulur mu yaa.. iğrenç bak yine midem bulandı hortum aklıma gelince Akşamları yap tutan mı var :)

Evet eşime yardım ediyorum pc den :) Kış çocuğuyum ama hiç sevmem kışı :) Uludağ da da bir kayak yapamadık
bende kış çocuğum ama seviyom yinede fazla değil
gel kışın çok güzel oluyor

bende iyi sayılırım iştee biraz hastayım işe gitmedim eşim öğleden sonra hastaneye götürcek beni bekliyorum

havalar gösterdi kendini buralarda soğuk aman dikkat et
Aynen hastalklarda başladı hemen

Ben ne yazıkki o hortumu yutanlardanım pink Ama aslında en iyisi de o en azından hastalığın adı konuyor canım Ben boş yere 1 sene midem midem deyip dılandım endıskopiden sonra çıktı hastalığım

Ben ne yazıkki o hortumu yutanlardanım pink Ama aslında en iyisi de o en azından hastalığın adı konuyor canım Ben boş yere 1 sene midem midem deyip dılandım endıskopiden sonra çıktı hastalığım
Tıp aşmalı artık kendini, alternatif şeyler üretsinler :) Ben iğreniyorum öyle şeylerden ya, mesela burnumdanda ameliyat olmam lazım sırf tampondan iğrendiğim için yaptıramıyorum :) Çoculuğum hastahanede geçti, o zaman görüpte etkilendiğim herşeyden şuanda tiksiniyorum. Uyutmaları lazım bana birşey yapmaları için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…