☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Evden çalışıyorum canım, Sen? Yok ya polarla oturuyorum gerçi benim camlarda açık :) İstanbulun yüksek yerlerine kar yağacak deniliyordu, Yağmış heralde:KK70:
:-) burdada uludağda yağar :KK48::KK48:
evdemi evde ne çalışıyorsun ?
bende işletme-muhasebe bölümünde çalışıyorum şuan ygsye odaklanmış vaziyetteyimm :KK69:

Hahahaaa:KK45: Yok ya benim bi mide rahatsızlığım var iki senedir baya çekiyorum bu iki gündür de coştu meret :KK17: Onun için yani yoksa naz yapcak vakit de yok eşimee ooofff offf:KK42:
Ayy o kötü ya, bende de var da, ne zaman doktora gitsem endeskopi yapalım diyo, bende yaptırmam diyorum :) Böyle sürüp gidiyor.. O hortum yutulur mu yaa.. iğrenç bak yine midem bulandı hortum aklıma gelince:KK70: Akşamları yap tutan mı var :)

Evet eşime yardım ediyorum pc den :) Kış çocuğuyum ama hiç sevmem kışı :) Uludağ da da bir kayak yapamadık :KK53:
bende kış çocuğum ama seviyom yinede fazla değil :KK70::KK70::KK70:
gel kışın çok güzel oluyor :cool:

bende iyi sayılırım iştee biraz hastayım işe gitmedim eşim öğleden sonra hastaneye götürcek beni bekliyorum :KK43:

havalar gösterdi kendini buralarda soğuk aman dikkat et:KK43:
Aynen hastalklarda başladı hemen :KK14:

Ayy o kötü ya, bende de var da, ne zaman doktora gitsem endeskopi yapalım diyo, bende yaptırmam diyorum :) Böyle sürüp gidiyor.. O hortum yutulur mu yaa.. iğrenç bak yine midem bulandı hortum aklıma gelince:KK70: Akşamları yap tutan mı var :)
Ben ne yazıkki o hortumu yutanlardanım pink:KK43: Ama aslında en iyisi de o en azından hastalığın adı konuyor canım:KK51: Ben boş yere 1 sene midem midem deyip dılandım endıskopiden sonra çıktı hastalığım:KK57:

Ben ne yazıkki o hortumu yutanlardanım pink:KK43: Ama aslında en iyisi de o en azından hastalığın adı konuyor canım:KK51: Ben boş yere 1 sene midem midem deyip dılandım endıskopiden sonra çıktı hastalığım:KK57:
Tıp aşmalı artık kendini, alternatif şeyler üretsinler :) Ben iğreniyorum öyle şeylerden ya, mesela burnumdanda ameliyat olmam lazım sırf tampondan iğrendiğim için yaptıramıyorum :) Çoculuğum hastahanede geçti, o zaman görüpte etkilendiğim herşeyden şuanda tiksiniyorum. Uyutmaları lazım bana birşey yapmaları için :)

X