☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kötü değil, farklı :) Kremi çok tüketiyorsun heralde :)

Yarın kilo bildirimimiz var, sana afiyet bal şeker olsun

Yolun İstanbul'a düşerse kahve bile yaparım :)
evt yarın kılo bıldırımı var
evet kremı severım makyaj malzemelerını severım daha dogrusu :) ojesız hele hele
bakarsın ıst yerlesırım gorusuruk kılo verme hak getıre caylar borekler corekler :)
senın nıckın ozellıgı ne :)

Bilmem bir özelliği yok hatta oldukça anlamsız pembe askı
Hadi inşallah bakalım, Hatta evlenip gelirsen, Gün yaparız beraber, eşler para vererek katılır

24 Ekim :) Uyan yönlerim de var canım, dizginliyorum sadece kendimi

hmmm yılın sonlarına dağru doğmak nasıl :) okulda fln geride kalıyor muydun?
ben ilgiliyim ama çok bilgili değilim
mesela baskalarının elde ettiği şeyleri, hayatlarını fln kıskanır mısın içten içe :)

Aşırı derece kıskançlığım vardır ama bu sadece sevdiklerimi paylaşma da ortaya çıkar :) Birilerinin başarısı anlamında hiç kıskançlığım olmadı, arada A AklinYolu1 i kıskanıyorum Okulla alakam yoktu be canım, Hiç sevmezdim

hmmm anladım :) yılın sonuna doğru doğanlar okulda biraz geri kalıyormuş diye dymuştum daa ben de eylül doğumluyum mesela :) okul hayatımda zorlandım genelde

hmmm anladım :) yılın sonuna doğru doğanlar okulda biraz geri kalıyormuşdiye dymuştum daa ben de eylül doğumluyum mesela :)
Yok ya ablam Liseyi okul ikincisi olarak bitirip, bölüm birincisi olarak üniv. yerleşti :) Ayla alakası yok yani, o da 22 ekim. Ben öğretmenlerimi hiç sevmedim okuluda sevmedim dolayısıyla :)

Yok ya ablam Liseyi okul ikincisi olarak bitirip, bölüm birincisi olarak üniv. yerleşti :) Ayla alakası yok yani, o da 22 ekim. Ben öğretmenlerimi hiç sevmedim okuluda sevmedim dolayısıyla :)

hmmm anladım iyi o zaman hehe :)
neredeyse doğum günleriniz aynı olacakmış tüh az farkla farklı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…