☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kac kilo verdin kiz, guclu rakip az veriyorsun ama veriyorsun . Ben simdi yine almisim biraz acebaaa neden. :KK70:
Bakmadım ki canım, haftasonu eşim baskıyla yedirdiği için vermemişte olabilirim :) Ağzın boş durmuyor diye olabilirmi :KK70:Lori miydi o daha güçlü, ben gram veriyorum o kg :)
Ben begenmiyorum onu. Izlecek bir suru baska sey var. Sabah sabah Mugeyi mi izliycem. :KK51:

Aaaa Ben bayılıyorum :) Bunun için az kalkmadım sabahın köründe, artık denk gelirsem izliyorum geri ama:KK70:

Bakmadım ki canım, haftasonu eşim baskıyla yedirdiği için vermemişte olabilirim :) Ağzın boş durmuyor diye olabilirmi :KK70:Lori miydi o daha güçlü, ben gram veriyorum o kg :)

Aaaa Ben bayılıyorum :) Bunun için az kalkmadım sabahın köründe, artık denk gelirsem izliyorum geri ama:KK70:

Bos duruyor ya suan bos mesela. :KK53:
Sen ayda yilda bi denk gelirsin zaten. :KK70:

Ziya oyle bakma disaridan, gel bi cayimizi ic. :KK53:
:) Şimdi Bana mesaj gelmiş bilmediğim bir erkek çocuğu için. Sınav devamsızlık durumunu takip etmek için mesajı evet yazarak cevaplayın diye, Eşime sordum benden sakladığın çocuğun mu var diye:KK53: benim hattım onun üstüne:KK51:

Ben olsam bosardim. :KK70:

Ziya kim be :) Ziyaretçi görünce de korkuyorum ha benimki olabilir mi diye:KK70:
Koca kolay mı bulunuyor bu devirde:63: boşamıycam işte:KK20: Kör topal bitane bulmuşum varsın çocuğu olmuş olsun napim. Nasılsa benden önce olmuş:KK70:

Yok be benimkilerdir. :KK53:Hayranlarima selam ve sevgilerimi yolluyorum. :KK68:

Ya senden once olmadiysa .
:KK70:

Yok be benimkilerdir. :KK53:Hayranlarima selam ve sevgilerimi yolluyorum. :KK68:

Ya senden once olmadiysa .
:KK70:
Yok yani ilgi çeken bir konuda konuşmuyoruz ama :)
Ama biz toplamda 2 yıldır beraberiz çocuğun okula gitmesi için en az 6 yaşında olması gerekir, Mantıken bakacaksak olaya imkansız olduğundan ötürü içim rahat:KK70:

X