☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Taahhudunuz yoksa baska bir internete gecin superonline iyiydi

Evet canım Yarın veli toplantımız var öğrenmen kaynak kitaplar için para toplayacak ,onun için bizi çağırıyor
Devlet insanlar kitaba para vermesin diye bedava kitap dağıtıyor öğretmenler yine yolunu bulup para verdiriyor veliye. Kaynak kitapta da aynıları yazıyor oysaki. Benim sıram gelince şikayet etcem

Devlet insanlar kitaba para vermesin diye bedava kitap dağıtıyor öğretmenler yine yolunu bulup para verdiriyor veliye. Kaynak kitapta da aynıları yazıyor oysaki. Benim sıram gelince şikayet etcem
Devlette bir sürü kitap veriyor.Ama pek işe yaramıyorBizim öğretmenin aldırdıkları sahiden güzel ne isterse gözlerim kapalı veririm.Ama bazı öğretmenler iş olsun diye aldırıyor

Devlette bir sürü kitap veriyor.Ama pek işe yaramıyorBizim öğretmenin aldırdıkları sahiden güzel ne isterse gözlerim kapalı veririm.Ama bazı öğretmenler iş olsun diye aldırıyor
İş olsun diye değil anlaşıyorlar bi yayın eviyle, aldırdığı öğrenci başına para kazanıyorlar ben dürüstlüklerine inanmıyorum :) Bizim zamanımızda da öyle değilmiydi içerik değişmezdi ama her sene farklı yayın evinin kitabını aldırırlardı amaç bir küçük kardeşi o kitabı kullanmasında yeni kitap alınsın. Türkiyede işler böyle yürüyor malesef :)

Bizim öğretmen tüm kitapları bitiriyor.Çocuklar bazen günlük 20 sayfa yapıyorAma faydasını gördüğümüz için sesimizi çıkarmıyoruz

Senin kizlarla iyi anlasirim ben. Gunu degisti kanali degisecek diyorlar. Aslinda kizmistim izlemeyecektim ama cok israr ettiler.

Sil Bastan da yeni baslamis. Eglenceli.
Benim kızlar dizileri yaz boyu kaçırmadılar Okul başladı sadece cuma-cumartesi ne olursa izleyeceklerİnşaallah tatil günü olur izlerler
Ben pek takılmak istemiyorum izlediğim birkaç dizi var,oda denk gelirsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…