☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bu saatlere kadar boşuna yanlız kamışım :)

Ya sorma, eşim aradı saydı saydı, kız ona bilmem buna bilmem cevaını veriyor benim ki artık sen orda ne işe yarıyorsun dedi :) Allahtan müşteri hizmeti yani hizmet "0" Biz bir verim alamıyoruz

Taahhudunuz yoksa baska bir internete gecin superonline iyiydi

Evet canım :KK51:Yarın veli toplantımız var öğrenmen kaynak kitaplar için para toplayacak ,onun için bizi çağırıyor:KK53:
Devlet insanlar kitaba para vermesin diye bedava kitap dağıtıyor öğretmenler yine yolunu bulup para verdiriyor veliye. Kaynak kitapta da aynıları yazıyor oysaki. Benim sıram gelince şikayet etcem :KK70:

Devlet insanlar kitaba para vermesin diye bedava kitap dağıtıyor öğretmenler yine yolunu bulup para verdiriyor veliye. Kaynak kitapta da aynıları yazıyor oysaki. Benim sıram gelince şikayet etcem :KK70:
Devlette bir sürü kitap veriyor.Ama pek işe yaramıyor:oops:Bizim öğretmenin aldırdıkları sahiden güzel ne isterse gözlerim kapalı veririm.:KK51:Ama bazı öğretmenler iş olsun diye aldırıyor:KK12:

Devlette bir sürü kitap veriyor.Ama pek işe yaramıyor:oops:Bizim öğretmenin aldırdıkları sahiden güzel ne isterse gözlerim kapalı veririm.:KK51:Ama bazı öğretmenler iş olsun diye aldırıyor:KK12:
İş olsun diye değil anlaşıyorlar bi yayın eviyle, aldırdığı öğrenci başına para kazanıyorlar ben dürüstlüklerine inanmıyorum :) Bizim zamanımızda da öyle değilmiydi içerik değişmezdi ama her sene farklı yayın evinin kitabını aldırırlardı amaç bir küçük kardeşi o kitabı kullanmasında yeni kitap alınsın. Türkiyede işler böyle yürüyor malesef :)

İş olsun diye değil anlaşıyorlar bi yayın eviyle, aldırdığı öğrenci başına para kazanıyorlar ben dürüstlüklerine inanmıyorum :) Bizim zamanımızda da öyle değilmiydi içerik değişmezdi ama her sene farklı yayın evinin kitabını aldırırlardı amaç bir küçük kardeşi o kitabı kullanmasında yeni kitap alınsın. Türkiyede işler böyle yürüyor malesef :)
Bizim öğretmen tüm kitapları bitiriyor.Çocuklar bazen günlük 20 sayfa yapıyor:KK12:Ama faydasını gördüğümüz için sesimizi çıkarmıyoruz:KK19:

Senin kizlarla iyi anlasirim ben. :KK68:Gunu degisti kanali degisecek diyorlar. Aslinda kizmistim izlemeyecektim ama cok israr ettiler. :KK70:

Sil Bastan da yeni baslamis. Eglenceli.
:cool:
Benim kızlar dizileri yaz boyu kaçırmadılar :KK70:Okul başladı sadece cuma-cumartesi ne olursa izleyecekler:KK59:İnşaallah tatil günü olur izlerler:KK53:
Ben pek takılmak istemiyorum izlediğim birkaç dizi var,oda denk gelirsem:KK73:

X