☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sus daha dun baska topiklere gidiyordun. Baska topiklerde yakalamayim seni bacaklarini kirarim.
:KK70::KK70::KK70:
Benim net gidip geliyor,işlerim oluyor takılamıyorum size:KK12:Dün gece biraz baktım ama netim yoktu cepten size yetişmek imkansız:63:

Kedinin cigere baktigi gibi baktin ha bize. :KK70:Bu arada ne odevi. Odev dedin mi akan sular durur. Zor olmasin ortmenim.:KK45:

aynen cok gezgic oldum evin yolunu zor buluyorum :KK48::KK48:
esas evde oturmak istiyorumda arkadaslarim sagolsun :KK48:

ev hapsini özledim :KK51:
Gez canım arkadaşım en iyisini yapıyorsun:KK60:
Ben yetişebilsem gezeceğim yetişemiyorum:mad:
Kızlar okula başladı haftada 2 gün kursa gidecekler :KK66:Eşim gece gündüz biliyorsun bana sıra gelmiyor:confused:

Sus daha dun baska topiklere gidiyordun. Baska topiklerde yakalamayim seni bacaklarini kirarim.

Kedinin cigere baktigi gibi baktin ha bize. :KK70:Bu arada ne odevi. Odev dedin mi akan sular durur. Zor olmasin ortmenim.:KK45:
Evet öyle oldu:KK61:
Biz Rabia ile Eski dostlar topiğinde topic sahibimiz geceleri ödev verirdi.Sabah geldiğimde o kadar sayfa yapılacak derdi.Bizde tüm gece uğraşır ödev yapardık.Hatta hergün biri ödev alırdı diğerleri yardım ederdi.
100 sayfa yaptığımızı bilirim.:cool:

Evet öyle oldu:KK61:
Biz Rabia ile Eski dostlar topiğinde topic sahibimiz geceleri ödev verirdi.Sabah geldiğimde o kadar sayfa yapılacak derdi.Bizde tüm gece uğraşır ödev yapardık.Hatta hergün biri ödev alırdı diğerleri yardım ederdi.
100 sayfa yaptığımızı bilirim.:cool:
Ne odevi bu haha merak ettim.
:KK51:

Ya ben ödeve uysam bunlara da veririm:KK70:Kaçamazlar sonra burdan:KK8:

baska topiclere kacana 50 sayfa ödev ver bak bida kacabiliyorlarmi :KK53::KK53:

Gez canım arkadaşım en iyisini yapıyorsun:KK60:
Ben yetişebilsem gezeceğim yetişemiyorum:mad:
Kızlar okula başladı haftada 2 gün kursa gidecekler :KK66:Eşim gece gündüz biliyorsun bana sıra gelmiyor:confused:

bende yetisemiyorum nevosum zor zaman ayiriyorum ,kostur kostur bayilzam bigün :KK45::KK45:

tldeyim bitanem ondan gec yaziyorum bilgine :KK60:

X