☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ya sorma bende cok tiksindim. 2 gundur yoktum evde. Ya yatagimda yattiysa :KK61:

Sabah konteynerın onune koyarim kedi yer :KK53: kapanla bi tane yakaladik daha once. Tam kafasina gelmis parcalamisti. Her taraf kan olmustu,cok igrenc bi goruntuydu. Cocukluguma darbe vurdu o sahne :KK61: zehir de koysak kim bilir nerde ölüp kokacak. Yine en temizi yapiskan maalesef...
:) bu nasıl bir hayal dünyasıydı. Yatağın ortepedikse mümkün :KK70:

Bende hayvan öldüremem böcek bile görsem eşime seslenirim gelir atar ama öldüremiyorum diyede bizimle yaşasın demem yani:KK70:Fare birde, iğğğ...

Ben hep oldurulen hayvanlarin karmamiza etkisi olduguna inanirim. Aman neyse ya. Zaten yasiyorum kendisiyle bir de burda konusmayayim hakkinda.
:KK70:

İyi akşamlar hanımlar yada iyi geceler:KK68: nasılsınız keyifler nasıl? Bu fare meselesi de ne böyle :cry: Çok korkunç ama bence ilaç koy kuytu köşeye fareZede arkadaşım o koca fare yapışınca zannetmiyorum ki orda hemencik ölsün sizi baya bi vicdan azabına uğratcako_O

Ya biliyorum. Hic dayanamam bagirtisina ama evimde gezip gezio bi yerde ölmesine de dayanamam. Zehir bana hic mantikli gelmiyor. Kapandan hic bahsetmiyorum. Uff kocaman bide. Findik faresi olsa tiksinmezdim bile sevimli oluyo keratalar :KK53:
:) bu nasıl bir hayal dünyasıydı. Yatağın ortepedikse mümkün :KK70:
Zaten ortopedik o yuzden endiseliyim ya yattiysa? :KK53:

Ya biliyorum. Hic dayanamam bagirtisina ama evimde gezip gezio bi yerde ölmesine de dayanamam. Zehir bana hic mantikli gelmiyor. Kapandan hic bahsetmiyorum. Uff kocaman bide. Findik faresi olsa tiksinmezdim bile sevimli oluyo keratalar :KK53:

Tabi muhtemelen konforuna düşkündür, baktı evde yoksunuz koca çift kişilik yatağa yayıldı:KK70:

İ

ilahi harbi :KK66:)) çok hüldüm :KK45: E ozaman size musmıtlu tatlı uykulu bi gece diliyorum:KK68::KK70:

X