☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sen eski uyelerdensin seninle hic konusmadik ara sira goz goze gelmisizdir.

Sen git gel de konusuruz , olmadi bulasik isini pinko ya veririz. Burcun neydi. Burdaki klasik soru.

yanlis hatirlamiyorsam bdvde yorumlarini okumuslugum var bende az bdvciyim az ban yemedim bdv yüzünden

burcum akrep kacinnnn

gece görüsürüz simdilik hoscakalin

Karşılamayı ben böyle yapayım ki, girdikten sonra senden ötürü kaçmasınlar az biraz hazırlık olur
Benden oturu he laf mi soktun sen comez , hazirlikli ol. Turk kahvemi icip geliyorum.
yanlis hatirlamiyorsam bdvde yorumlarini okumuslugum var bende az bdvciyim az ban yemedim bdv yüzünden

burcum akrep kacinnnn

gece görüsürüz simdilik hoscakalin

Hmm bir akrep daha , pinko da akrep kendi kendinizi sokmayin da.
Datlu, Aus. arkadasimdi. Gerci yoklar simdi. Nevreste arkadasim iste bilirsin, bu tayfayi.

Gorusuruz.

Bugün kü haberler ne biçim ya içim şişti yemin ederim Kızına tecavüz eden baba göz yuman anne, 16 yaşında öldürülen çocuk, intihar eden 10 yaşında başka bir çocuk.. İnsanlık yok oluyor resmen

Bende onu dinliyordum. Boyle baba olmaz olsun. Ayaklari kesilen boga da varmis . Canli canli ayagini ne diye kesiyorsun hayvanin. Orda kapattim zaten. Cok uzucu ne berbat bir milletiz , utaniyorum .

Bende onu dinliyordum. Boyle baba olmaz olsun. Ayaklari kesilen boga da varmis . Canli canli ayagini ne diye kesiyorsun hayvanin. Orda kapattim zaten. Cok uzucu ne berbat bir milletiz , utaniyorum .
Nasıl vicdansızlar ya.. İmha etcen bunların hepsini, insanlığa bir faydaları yok zararları olmasın bari. Boşa oksijen tüketiyorlar

Televizyonda bir sey yok. Fox u bulamadim . Yabanci tv yi izliyorum. Hala yorgunum. Canim patlamis misir istedi. Cikip alsam mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…