☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ay çok kötü olmuş ya kuaförlere gel de güven işte :mad:
Valla yaaa nasil cinlerim tepeme cikti. Zirtapoza diyorum ki sacim yanicak yika artik. Yok yok az daha bekleyelim diye diye yaktii :KK61:

İsin kotusu kiz arkadasimdi. Ebnde onun saclarini kestim :63: sacimin intikamini aldim :KK70: arkadasim olmasaydi dukkanini yakardim sukretsin saciyla kurtuldu :KK62:

Valla yaaa nasil cinlerim tepeme cikti. Zirtapoza diyorum ki sacim yanicak yika artik. Yok yok az daha bekleyelim diye diye yaktii :KK61:

İsin kotusu kiz arkadasimdi. Ebnde onun saclarini kestim :63: sacimin intikamini aldim :KK70: arkadasim olmasaydi dukkanini yakardim sukretsin saciyla kurtuldu :KK62:

Haketmiş bence. İşini iyi yapamıyorsan, yapma o işi :KK67:

Ayy:s aklima geldikce deli oluyorum valla.bana bir sac yapti evlerden irak.saat 12'decikmam lazim dedim, 14.30 'da ancak ciktim.
Ustumde gelinlik, suratimda igrenc bir makyaj, 80 ler havasinda gelin basi...of yine tuylerim diken diken oldu ya

Ben kolay kolay erkek kuaförlere gitmiyorum aslında, yılışıklıklarını sevmiyorum, buna gitmemin sebebi karısıyla çalışıyor olmasıydı:KK70:Birde bende önceden kuafördüm, sonra kadınlarla uğraşılmaz dedim bıraktım:KK70:
En guzeli :-) :-) bende kuafor olacaktim baktim anaaam hic cekilir dert degil vaz gectim :-) :-)

X