KK Üye Resimleri

foam_01.jpg

bunnlarda kimmi hemen söleyim 68 axaray hani bulamazdım canım ben karda kışta çalışırım böle anam :icecream:diğerleri ise hira nur TATLİCADİARZU veeeee veeeee delphin çirkini :Roflol:

wwwfrmtrcom3resimdk8.jpg

anam bana benim fotoğrafım yok demeyin buyur ayşenur ablacım sende pc başında hırçınlaşıyorsun bu nedir yahu biraz relax :icecream:

Lem koparmışsın burayı redd:Roflol: kaçırdım tüh..
Geyik habercisi Hira nur:Roflol: son geyiği göremedi ve bize de bildiremedi, kaçırdık işte muhabbeti:Roflol:
avcivi5.jpg

KK üyeleri mektup yarışmasıydı, o yarışmaydı, bu yarışmaydı derken sonunda maratona da katıldılar veee Camdankalp birinci, Kanaviçe ikinci, Allegria üçüncü geldi, :Roflol:
im3581jk6.jpg

komik1go1.jpg

:Roflol: :Roflol: koşun ahali koşun ne buldum forumun temzileyenleri buldum delphin elif abla veeeeeeeeeeeee şuan izlemekte olan chatlak :Roflol:

komik-resimler-yeniresimler.com_8.jpg

buse ablaaaaaaaaaaaaaaaa elime geçti ne zaman görsem kopuyorum koşşşşşşş banu ablanın kedisi vıyaklıyor yine ayna karşısına geçmiş :Roflol: :Roflol:

komik_resimler-00.jpg

:Roflol: bunlarda mihrace ablanın elleri geçen izmir buluşmasında fotoshoplamışlar ama ben gerçeğini buldum buyrun :icecream:

011-komikpolis.jpg

:Roflol: yaa eray abi sen bu bisiklete birazcık büyük gelmiyormusun paran yoksa ben alırım sen buse ablaya söle oda bana iletir sevaptır almak :icecream:

elitby3lt7ox2.jpg

:Roflol: Emez ablanın kızı ile buse ablamın oğlu :Roflol:

20009.jpg

:Roflol: benim pilot ve arkadaşı s... önlerine bakmıyorlar bana baktılar geriye benim pilot kalmadı tabe (Allah korusun )

87838903xh5.jpg

hemen anlatayım izmir buluşmasındaki fotoda görmüşsünüzdür banu ablam oooo ya makyaj yapıyordu buyrun son hali oooo nun :Roflol: ama oooo bunla kalmıcak intikam intikam Kötü Kazen

X