KK Üye Resimleri

veeeeeeeee sonunda buda oldu kk kadınları pc başında çok fazla vakit geçirdikleri için başımıza buda geldi sevgiler

4.jpg

araba.jpg

araba1.jpg

buda kk üyelerinden olan ablam strawberyy nin arabası onun gibi kokoş :Roflol:

carsaf.jpg

kk kadınlarından biri kocasından saklanıyor acaba kim reklamlardan sonra falsh flash :Roflol:

cekirdektenbilgisayarci.jpg

ahanda olay budur işte haber işte olay oooo nun çocuğu annesine çekmiş ve pc nin arkasında neler yapıyor görün :Roflol:

5.jpg

annem acaba bütün gün internet başında oturup napıyor diye düşünüyor hanginizin çocuğu çabuk söyleyin :icecream:

58.jpg

annemden bana hayır yok kendi işimi kendim hallederim diyen kk üyesinin çocuğu :kahve:

27.jpg

buda gençken hali şimdiki hali daha güzel ama Şeniz
26.jpg

barçman abla yaratıcılığını kullandı ve bize böle bişi sundu :Roflol:

20070518_585523_1179482403_dz9k.jpg

yılın şoku berşule nickli üyemizin evlilik fotoğrafını bulduk buyrun (barçman ablam yolladı berşulenin resmini ele geçirmiş)

banlancf91js9ff9ii21cl7.jpg

işte işte işte sonunda ele geçirdik delphin bizi tehdit ediyordu buyrun amacı neymiş görün biraz sonra fotoğrafını koyucam Kötü Kazen

31.jpg

işte sizlere bişi daha buldum bu izmirin kızları neden güzel görün bakın bizden habersiz izmirliler buluyor ve çamurla güzelleşiyorlar kimler mi hemen isim vereyim :Roflol:

buse mina strawberry laale banu :icecream: diğer izmirli hatunları çekemedim çünkü onlar dibte bulunuyorlardı :Roflol:

32.jpg

bunlarda kocaları anam onlarla gitmişler ama kadınlar çamuru tercih etmişler nedense :Roflol:yalnız bi kişinin ki kayıp acaba kiminki ve nerede hemen araştıralım tatlicadiarzu

18.jpg

emez abla son çare olarak arabasını böle kilitleyerek buldu tatlicadiarzu[/F
red vallahi senden korkulur.:Roflol::Roflol::Roflol:ben buna bittim

X