Kk nın Güzel Anneleri Yardım

Kedili0983

su yolunu bulur
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
3.916
4.814
Kızlar deneyimlerinize çok ihtiyacım var lütfen yorum yapın bana eşimle yaklaşık 1,5 yıldır evliyiz Ilk defa bu ay bebiş denemelerine başladık en son 24 Temmuz'da hastalandım Dr a gittik yumurtlama tarihim 7 Ağustos olarak hesaplandı ayın 13 üne kadar şans var dedi bizde ayın 5 inden 8 ine kadar birlikte olduk sormak istediğim şey ayın 6 sından beri rahmimde ağrı var adet sancısı gibi ama biraz daha hafifi biliyorum henüz çok etken ancak aranızda hiç hamileyken ilk günlerde bu tarz belirtiler yaşayan oldumu ? Biliyorum bu konuda çok forum var çoğunu okudum Allah razı olsun burdaki hamişler ve anneler bizim gibi aday adaylarına ellerinden gelince yorum yaparak yardımcı oluyorlar banada yorum yaparsanız minnettar olurum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de 7 ay doğum kontrol hapı kullanmıştım doktor ilk ay ihtimal düşük ama olabilir de demişti. forumlarda okuduğum bütün belirtileri hissettim adetim de gecikti üç gün ama yok hamile değilmişim. ikinci ay zaten eşimin görevi benim okulum derken 2 hafta görüşemeyince olmadi zaten. 3. ay yine bütün bu sancı falan belirtileri yaşadım ama dedim kendimi dinlemeyecegim diye ilk ay beklediğim için üzülmüştüm çünkü ama bebeğim bizimleymiş :)) ben de pko luyum geç olabilir çok çabuk bekleme demiştim eşime ama bebişim bekletmedi bizi :) anını yaşamaya bak rahat ol kendini de çok dinlememeye çalış

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim çevremdekiler bu sancılar psikolojik olabilir diyor ama ben rahmimde ağrı hissettiğimde bilmiyordum ne olduğunu burda bazı yorumları okuyunca acaba tutturduk mu eşimle ilk seferde diye düşünmeye başladım sizde ilk günlerimi ağrı olmuştu?

hamile kalmadığım ayda da oldu kaldığım ayda da oldu hafif sancilar ilk günlerde de o yüzden kendini dinlememeye çalış dedim. çünkü planlı olunca illa ki kendimizde değişik bir şeyler arıyoruz canım sen adet tarihini bekle bence çünkü ilk ay kendimi kaptırıp çok üzülmüştüm adet olduğumda... ben de acaba tuttu mu ilk aydan demiştim. ama doğum kontrol hapıyla korunmamışsan ilk ay tutma ihtimali daha fazla inşallah hamişsindir...

Inşallah çok istiyoruz hiç doğum kontrol hapı kullanmadık eşim korundu yorumlarınıza çok teşekkür ederim birde fortel ultra hassas gebelik testi varmış 1 hafta daha dayanıp test yapıcam off off allahım sen sabır ver

rica ederim biraz fikir verebildiysem ne mutlu bana ben pko lu oldugum icin doktor hapla korunursan daha kolay hamile kalirsin demisti... ben de duymuştum onu ama annemden azarı yiyince adetin geçmesini beklemiştim...bu dönemlerde çok ihtiyacımız var sabır ve sakinliğe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…