KK nın En Şık Bayanını Seçelim mi?

şık bayanları ayda bir mi seçelim yoksa haftada bir mi?

• Ankete Katılan
    28
  • Anket Kapalı .
evet yaa olmadı bu.gerçekten herkes dolap dağıtacak şıklık yarışına girecek.gerçekte öyle giyinmeyenler vardır mesela,şıklık için giyinecekler.anlamsız yani.

katılmıyorum .. insanın günü gününü tutmazki bazen insan spor giyinmek ister bazen zarif bir elbise bazen klasik giyinir ben bugün eşofmanla geldim işe mesela yerimseniben ayrıca şık olmak eşittir abiye giyinmek midir veya klasik ? ben spor giyinipte çok zarif sexi ve aynı zamanda şık bayanlarımızı gördüm bügün ne giydin topiğinde

canım bu yarısmayı acan sensin dimi bak sen kafanda 2 secenek belirle oylamaya sun hangisi cok oy alırsa o hafta onda katılım olsun mesela konu olsun yani ben spor giyinen biriyim bana şık gelen sana gelmeyebilir sana gelen bana gelmeyebilir yinede sen blirsin tabi makyaj topiğinde çok düzenli mesela sırada ünlü makyajı var bizimde yarısmanın bir konusu olsun yani öyl şık olacaz die uğraşmayalım şıklık degişir herkese göre cunku

Hem fotoğraflar da bu işi üstlenen kişiye gönderilmeli.En sonda anket açıldığında tüm üyeler adayları görmeli.Öbür türlü heyecan da kalmaz,adil de olmaz.kaydirigubbakcemile5
aslında elbette böyle olmalı...
gizli ve derinden :jeyyar:
yoksa körler sağırlar birbirlerini ağırlar durumu olur,
ve gerçek şık ve giyinmesini bilenlere haksızlık olur...sengözlerimebaksanab

kesin bisi soyleyin ya tam resim ekliyim diom vazgecionus napıyonuz karar verin

sırnaşık şeysırnaşık şey ay güldürdün beni akşam akşam tatlım yaa gönder gitsin bişey olmaz bende gönderdim biz aramızda seçeriz birincimizi delikafadulden

demek istediğim,herkes şıklık yarışına girecek,abartılı olacaklar.günlük hayatta öyle giyinmeseler bile.mesela bakarsın herkes elbise giymiş koymuş,sen spor.koyar mısın resmini? zaten koysan da kazanamazsın.herkes de bunu düşünecek,karmaşa olacak yani.tabi benim görüşüm.

[ı]arkadaŞlar o zaman bız her ay yada hafta bır konu belırlıyoruz
katılmak ısteyenler resımlerını bana gÖnderıyo
bızde bunun sonunda anket aÇıyoruz olay bu
anlaŞtık mı kabul etmeyen ya da ıtırazı olan herhangı bırŞey eklemek ısteyen var mı[/ı]
?

evet orası çok düzenli ne güzel keşke burası da öyle olsa

:lepi:alkisalkisalkis

itirazım var -tatlicadiarzu-

konuyu seçelim hemen başlasın madem kötükedihüso

konuyu acan sen oldugun icinde bence bu haftaki tarzıda sen belirle ve konu ac boyle olsun

hem bize deneyim olur,deneye deneye daha güzel giyiniriz normalde dee kaydirigubbakcemile2

o zaman kızlarr konuyu açıyorummm 10 dakika içinde
hazırr mısınızzzz ?

o amaçta olan kişinin de söylediğin tarz elbiseleri tükendiğinde zaten bahsettiğin şeyi yapamaz canım ..

kızlar açtım umarım olmuştur beğenirsiniz
resimlerinizi bekliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…