KK nın En Şık Bayanını Seçelim mi?

şık bayanları ayda bir mi seçelim yoksa haftada bir mi?

• Ankete Katılan
    28
  • Anket Kapalı .
evet ya belirli bir kategori olsun mesela bir arkadas nişanlıgıyla katılmıs galiba e bende gelinliğimle fotomu gönderirim o zaman kategori olsun seçilsin ve her hafta yada ay bir kategoride secilsin bir konusu olsun yani

evet ya belirli bir kategori olsun mesela bir arkadas nişanlıgıyla katılmıs galiba e bende gelinliğimle fotomu gönderirim o zaman kategori olsun seçilsin ve her hafta yada ay bir kategoride secilsin bir konusu olsun yani

En şık gelinde mi seçilecek?kafamçokkarıştı

İyi hadi bakalım..cokacimcoook

en şık gelin demiyorum canım hani belirli bir kural yok ya en sık haliniz deniyor o zaman benim en şık halim gelinliğimle oldugum hal belki bi arkadasta nişan fotosu galiba koymus hani mesela denseki bu hafta konumuz su onunla ilgili giyinin foto gönderin dense

hı işte ben de bunu diyorum.herkes en şık olduğu halini koyar.karışık olur. kategori yapalım

bu konu ile ilgli 3 tane topik olacak...
bir de bunu bir yarış haline getirmek insanları doğallıktan uzaklaştırır gibi..
herkes şık olma yarışına girip,dolap dağıtacakkaydirigubbakcemile2
şahsen bana göre değil...
ben bir kot,bir sweatle sokağa atanlardanım kendini...
şimdiden eğlenceli olacağı da kesin ama ..
haftada 1 olsun da ekşını da bol olsun :hulya:

Gerçekten çok topik oldu ya, şuraları bi toparlasanız, hepsine abone oldum yetişemiyorum :sinifsinif:

evet yaa olmadı bu.gerçekten herkes dolap dağıtacak şıklık yarışına girecek.gerçekte öyle giyinmeyenler vardır mesela,şıklık için giyinecekler.anlamsız yani.

evet yaa olmadı bu.gerçekten herkes dolap dağıtacak şıklık yarışına girecek.gerçekte öyle giyinmeyenler vardır mesela,şıklık için giyinecekler.anlamsız yani.

canım gerçekte öle giyinmeyen bir dener iki dener üçüncüde zor gelir veya dolabı şıklığa uygun deildir katılmaz
hem burda herkes birbirini biliyo
zorlama olanlarda yarışmada geri kalırlar

şimdi sonuc ne arkadaslar ben makyaj topiği gibi kategori olsun diyorum her hafta bir kategoride yarıs olsun mesela bir hafta spor bir hafta abiye fln

bence şöyle daha mantıklı ...
ayrı bir topiğe gerek kalmadan..
bugün ne giydin çek te görelim de zaten fotolar yükleniyor ve ister haftalık ,ister aylık kişilerin fotoları burada anket açılıp,oylanabilir..ayrı bir şıklık telaşı olmadan ,ve doğallıktan da fazla uzaklaşmadan ...
yani bugün ne giydin çek te görelim topiğinin aylık yada haftalık şıkı seçilebilir...

hah işte bu :)

şimdi sonuc ne arkadaslar ben makyaj topiği gibi kategori olsun diyorum her hafta bir kategoride yarıs olsun mesela bir hafta spor bir hafta abiye fln

şimdi canım belli sürede kategori belirlicez sonrada onlara göre o dönemin birincisini belirlicez
dediğin gibi makyaj topiğindeki gibi olcakk

yarışmaya da önümüzdeki hafta çarşamba konu belirleriz
hafta başına kadar resimleri toplarız
ayın 18 inde de anketi açarızz

yarışma için zaten ayrı topik açmak şart
hem bugün ne giydin topiği karışıyo yorumlar atışmalar falan

yarışma için zaten ayrı topik açmak şart
hem bugün ne giydin topiği karışıyo yorumlar atışmalar falan
anket için topik açılacak sadece hafta da yada ayda 1..

ayrıca bu atışma ve tartışmalara daha açık bir düzen haline gelecek,bunu gözardı etmeyin ...
senin de dediğin gibi çek te görelim de yaşananlar sonuçta burada da yaşanacak hatta daha ateşlisi ,
sonuçta oylamaya açık olması, bu yarışı elbette getirecek,insanlar birbirini ve kişileri eleştirince de sorunlar kaçınılmaz olacak...
o yüzden de daha az sorun ve daha az yarış psikolojisi için doğallıktan uzaklaşmamalı, diye düşünüyorum ben ...
sadece fikrimi paylaşmak istedim ...:smiley-cool:

kesin bisi soyleyin ya tam resim ekliyim diom vazgecionus napıyonuz karar verin

Hem fotoğraflar da bu işi üstlenen kişiye gönderilmeli.En sonda anket açıldığında tüm üyeler adayları görmeli.Öbür türlü heyecan da kalmaz,adil de olmaz.kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…