KK Kart üyelik formu ! (yeni)

kazen abi benımde kartım geldi nosunu ilettim özelden bende bu sıcakta kürkümü giymek istiyorum ve bu kartım ömrüm boyunca saklıcam burda çok güzel arkadaşlık edindim ve burdaki bilgler sayensinde hamileliğim çok güzel geçti kk yönetimine minnet borçluyum herşey için tşk ederimmma.s.

Bende basvuru yapali 3-4 gun oldu baska adres vererek ama bir gelisme yada haber cikmadi..Kargoya verilince haber veriliyor diye okumustum ama ses seda yok... ((

yaşasın kartım geldiiii ...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ... ama hala kızarmadımmm numaramıda yolladım işimdi ...:enbuyukkk:

üyelik formunu gönderdim inşallah çabuk gelir kapıda ödeme yapıcam:1hug:

hala gelmedi benim kartım yaaa...ne zaman gelir acaba? ayın 26sında izne ayrılıyoruz da.tatile çıkıcazz...

Merhaba,
kargonuz yarın yola çıkıyor cuma, cumartesi en geç pazartesi elinizde olmuş olması gerekiyor. Yani 26 hazirana kadar kesinlikle elinizde olur.

Bende bekliyorum canım ya...yarın yazlığa gitme durumumuz var,dua ediyorum bugün gelsin diye...inşallah gelir...

Merhaba,
Size hala ulaşmadı mı ? Ulaşmadı ise lütfen en yakın PTT şubesini arayıp sorgularmısınız ?

Merhaba,
Kart numarasını elimdeki kimde hangi numaralı kart var bunun listesi için istiyor doğru yollanıp yollanmadığını kontrol ediyorum. İleride yapacağımız çekilişlerde isim yerine uniq olan kart numaralarına göre çekiliş yapacağımdan kimde hangi numaralı kart var bilmek istiyorum.

Merhaba,
Evet mailiniz aldım ve kargo notunu hazırladım. Yarın kargoya vereceğim.

geçmiş olsunn öncelikle
iki şey şey sorabilirmiyim gızlılık modundayken bır uyenın uye panelıne baktıgımızda zıyaretcıler lıstesınde ısmımız gozukuyomu?
ve bi sözleşme gelıcekmıydı benmı yanlış hatırlıyorum?
vee cok tesekkurlerr uye panelımızı renklendırdıkk
dahada guzell yenılıklerı beklıyoruzz....

kürklülere özel mesaj sınırlaması kalkmamısmıydı ben hala bekliyorum 600 dakka :)

" gızlılık modundayken bır uyenın uye panelıne baktıgımızda " bunu bilemiyorum deneme yapıp görebilirsiniz.

Sözleşme yollamaktan vazgeçtik çünkü hergeçen gün farklı yerlerden bizimle çalışmak için teklifler geliyor ve her seferinde sözleşme(+ yenileme) yollamak yerine sürekli güncel halini siteden yazılabilir halini yayınlayacağız.

bılmedıgınız bıseyı sordum kendıme tebrıkler):
cevabınız ıcınde tesekkurlerr ..
kk nın dahada buyuyerekk başarılara ımza atması dılegıyle...

Bana bugünde gelmedi ve yarın öğlene kadarda gelmezse yazlığa gidiyorum malesef..umarım gelir ya..

Gelişmeden beni haberdar ederseniz sevinirim.

adrese gelecekti PTT'ye gitmeniz şart değil. Kapıya hiç gelmişler mi ?

teşekkür ederim özendiğimiz kadar varmış...

kartım geldi tesekkurler kk..

Kart numarınızı öğrenebilirmiyim ?

Ben de geçen haftalarda başvurdum annemin adresini vererek ,lakin bir gelişme olmadı.

Yarın(yani bu sabah kargo yola çıkacak)

Bende basvuru yapali 3-4 gun oldu baska adres vererek ama bir gelisme yada haber cikmadi..Kargoya verilince haber veriliyor diye okumustum ama ses seda yok... ((

Yarın(yani bu sabah kargo yola çıkacak)

faturalar ne zaman gelıyorrrr acabafisfisfis:uhm:

Merhaba,
PTT kargo ile her ay belli sayıda kargo yollayacağım diye bir anlaşma yaptım kargo sayım az olduğu ay bu hakkımı faturası olmayan(10 kişi civarında) üyenin faturasını yollayacağım.

ben niye kırmızı olmadım hala....

Çünkü bana kart numaranızı bildirmeniz gerekiyor.

kürklülere özel mesaj sınırlaması kalkmamısmıydı ben hala bekliyorum 600 dakka :)

Tekrar deneyebilirmisiniz ?

teşekkürler....

nerede kalmıştık. Bugün 16:00 ya kadar başvuru yapanların kartları da bugün yollanacak başvuru yapacaklar lütfen beklemesin... Yoksa bir sonraki kargoya kalacaklar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…