KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

kocaya bak. hey maşallah. bir kutu cila hediye edeceğim adama. cilalasın şöle bir kafasının üstündekileri.
normal karşılıyormuş karısının başkasından hoşlanmasını adamında ondan hoşlanmasını.

günaydın kızlar!
neler oluyor yaw kafam karıştı.
öykü duygu,mafya başka adamdan hoşlanan ve bu normal diye savunan biri.
anlayacağım inşallah!

allahım ne hasta ruhlu insanlar var.
küfür yazmaya başladı inşallah konu kapanır dünkü gibi.
iyi bir sopa istiyor böyleleri :eek:klava:

dalmamak için zor tuttum kendimi yeminleee
sülalaesini öve öve göklere cıkarıyo ne sülale beee hey maşallah gözlerim kamaştı:nazar:
ahlaksısss terbiyesissss beyin özürlüsü:mymeka:

konu yine aşk-ı memnu ve yaprak dökümüne gelmiş.
valla kızlar bir şey söyliyeyim mi ortam zaten kötü ve her ne kadar enişte ve baldız kötü bir niyetle yola çıkmasada birlikte denize girecekler belki bişeyler içecekler şeytan bu belli olmaz.
bir anda oldu bende anlayamadım, hislerime yenik düştüm, sarhoştum hatırlamıyorum...
bu sözler çok tanıdık değil mi?
neler olmuyor ki hayatta nelerle karşılaşmıyoruz.
ben abimle yengemle tatile giderim. çünkü abim benim kanım, canım. yengemden zarar gelmez ama
ablam ve kocasıyla tatile gitmem.
ama yanımda annem olur belki düşünürüm.
toplumda bu durum hoş karşılanmaz zaten.

editörlere,sadece kendi bölümlerinde deil,bütün bölümlerde konu kilitleme yetkisi verilmeli bence..
moderatörlerden birileri yokken forumda,böyle eli kolu bağlı durulmamış olunur..

nası bi konudur ööle yaaa,aaa küfürün biri bin para,deli mi ne..
başlığa bak zaten,'kuzenim öykünün babasının şekeri ve tansiyonu fırlamış,düşmüyomuş' muş bla bla blaaa.....:)))))

Son düzenleme:
editörlere,sadece kendi bölümlerinde deil,bütün bölümlerde konu kilitleme yetkisi verilmeli bence..
moderatörlerden birileri yokken forumda,böyle eli kolu bağlı durulmamış olunur..

nası bi konudur ööle yaaa,aaa küfürün biri bin para,deli mi ne..
başlığa bak zaten,şeker ve tansiyon hastası bla bla blaaa.....:)))))

bence de..
kötü içeriğin de bi anlamı kalmıyo
o kadar başıboş bırakılıuyo ki burası bazen
bi muhatap bulamıyosun.
editörlerinde kilitleme yetkisi olsa
saldırılar da bu kadar can sıkıcı olmaz

X