KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Yasal süreç başlamış Kazen mesaj attı.
Konum kilitlendi.
ısterdim ki gerçek bir açıklamayı konudan yapsın.

ama konu kapatmak yasak yazmayın o zaman diyor bize bizlere prim vermeyin diyor Bölüm modu sürekli o topikte zaten

cnm anlıyorum ben bir şekilde rahatsızlığımı dile getirmek istedim

bugun gördügüm bir konu "erkek arkadaşımla ilişkiye girdim hamile miyim" sayfalar ilerlemiş ben baktıgımda 20'li sayfalardaydı ...2O lı sayfalara gelmeden bu konu kapansa daha doğru olmaz mi ?

bunun çözümünü kk da bulamayacağı çok açık degil mi ...bu konular açıldığı gibi hemen kilitlenmeli sonrada silinmeli ...benim düşüncem bu yönde kızlar

Son düzenleme:
Bu adamlar her ay geliyor her ay...
Nisan Şubat daha niceleri olacak.
Korkmuyorlar korkmayacaklar demek ki sessiz kalınıyor...
:umursamaz:
Ya da verilen cezalar çok küçük...
Olmamalı bu şekilde.

bende herkes gibi kk da erkek görmek istemiyorum ...bu siteyi tercih etmemin bir diğer nedeni erkeklerin olmaması

eğer dediğin gibi verilen cezalar küçük ise farklı cözüm yolları bulunmalı

Ne kadar sinir bozucu bir durum ya okurken bile resmen gerildim

bende herkes gibi kk da erkek görmek istemiyorum ...bu siteyi tercih etmemin bir diğer nedeni erkeklerin olmaması

eğer dediğin gibi verilen cezalar küçük ise farklı cözüm yolları bulunmalı

Evet kızlar maalesef ben de çok üzüldüm.
İnşallah bir gün bu yasal süreçlerin sonucunu öğrenmek nasip olur.
İyi akşamlar hepinize öpüyorum.

:uhm: :uhm:kime söylüyosun sen bunları

erkeklerin yazdıklarına istinaden söyledim birkaç yazıda kadınlar kulübünde annelerimiz yaşında kadınlar lan hepsi filan diye yazışmışlar onun için dedim

hatta birtanesi keşke çıtır kızlar kulübü olsa demiş hemen üye olurum ama kartlarla işim yok gibi bişiler demişler

Geçenlerde bu konu çok ilginç gelmişti.
Paylaşayım hemen:

Nişanlımdan ayrılmak istiyorum çok mutsuzum
selam arkadaslar.Bu konuyu acmak icin kendime yeni bi nick aldim cevremden insanlar var sitede o yüzden farkli bir nickle yaziyorum sizlere. 3.5 yillik bir iliskinin ardindan nisanlandim. nisanlim herzaman sinirli, tavirli, kaprisli cani birseye skldiginda bana kötü davranan biriydi. Ama sevdigim icin herseyine katlandim. Tartismalarimizda bile alttan aldim sorunlar büyümesin diye. Bana zaman zaman hakaret ettigide oldu.Aptal,salak gibi. Kopma noktasina geldik bir kere yalvardi yakardi agladi zirladi yine kendine inandirdi beni. Beni cok sevdigini bensiz asla yasayamayacagini söylüyor kendisininde cekilmez bir adam oldugunu dile getiriyor. Sevgili olmadan önce pesimden kosmalar, benim icin aglamalar neler neler. Sevgili olduktan 1.5 sene sonra cok degisti iyice zorlasti ama birakamadim onu. O zaten beni birakmaya hic niyetli degil. Fakat ben cok mutsuzum. Beni mutlu etmiyor. Dengesiz bir adam bugün iyiyse yarin kötü. Azarliyor, kiziyor. Sucum yokken benle alakasiz seylere kizip bana catiyor. Öyle mutsuzumki. Ayrilmak istiyorum ondan ama yapamiyorum. Icimden bir his bu adamla evlendikten sonra ayrilacaksin diyor. Napacam bilmiyorum arkadaslar cok caresizim. Aileme karsi cok cok saygili ama durum bana gelince degisiyor. Evlenince sanki disariya iyi eve kötü adamlardan olacak gibi. Birde farkli sehirlerde yasiyoruz biz 4-5 ayda bir görüsüyoruz. Cok dik kafali sacma sapan seylerden sorun yaratan bir adam. Mesela gecenlerden bi klip izledim ayrilik sarkisi klip cok hosuma gitti, vay efendim bu klip nasil hosuma gidermis sen pesimistsin sen mazosistsin aci cekmeyi seviyorsun daha neler neler. Sonrada özür diledi. Bende salak gibi her özürünü kabul edip hemen yelkenleri suya indiriyorum.
Napayim arkadaslar yardim edin bana, icimdeki bütün sevgiyi yedi bitirdi saygiyida öyle sabrim cok azaldi onu düsündükce sinirlen bedenim titriyor:KK43:((
kim acaba ya çok üzüldüm CADIARZU Allah yardımcısı olsun :sm_confused:

kazen defalarca söylüyor aslında cevap vermeyin diye ama duramıoz
:eek:klava: :KK1: :emir_bebek:

belki erkek üyelerde vardır onu bilme şansımız yok
ama işi sapıklığa döktüklerinde kötü oluyo

hem tc no istense kimse üye olmaz ki bende olmazdım ne vermedim
kafaya koyan bayan tc nosu felan da bulabilr vereliniortak

o zaman gerçekten yardıma dertleşmeye ihtiyaçı olanlar konu açsın ...sürekli bir derdim var konusu incelesin ahlaka ayrıkırı bir durum olduğunda çok fazla büyümeden konu kapansın ama ne yazık bu böyle olmuyor :umursamaz:
bence bir derdim var bölümüne özel konuyu editör kontrol edilmeden açılan her konu yoruma kapalı olmalı. editör kontrol ettikten sonra onaylayıp yoruma açmalı vereliniortak

arkadaşlar ufak bir uyarı inci sözlükte bizim hakkımızda yazılanları okurken verdiklerini hiçbir linkle tıklamayın

bu sitede hersey yasak gibi konusmussunuz çıplak erkek sevişen çiftler görmek istemiosanız yada pc nize virüs gelsin istemiosanız tıklamayın

vereliniortak
kendilerini akıllı sanan kırocanlar dolaşıyor...sakın tıklamayın verikleri linklere
örn bu :
4315.jpg

ben tıklamış bulundum ona maalesef.iğrenç hemen çıkayım dedim. birde çıkamıyorsun. çarpıya basıyorum. sola gidiyor basıyorum sağa gidiyor. olmuyor bir türlü,en sonunda pcyi kapadım.

kızlar o linklere değil ben kadınlar kulübüyle ilgili linkleri vermişler onlara tıkladım başka linklere tıklamadım

X