KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

cinkek kullanıcısından alıntı
söylüyorum ben hamile kalmaktan korkmuyorum yine olsa yine yaparım yine yapacamda bu gece yarın gece annemler gelene kadar her gece
kaydirigubbakcemile3

İyice cıvığından çıktı ya.
akannehir

pislikler bide dalga geçiyolar hepsi annelerimiz yaşında diye
ya öyle düşünüyosanız kendi annenizede olafları ediyosunuz demektir

mallar

Link açıldı ya keşke açılmasaydı ne adice şeyler yazmışlar şerefsizler .
Demin okurken bizim manifestomuz bu demişler merak ettim tıkladım anacım banyoda 3 tane adam çıkamadım resmen sayfa kapanmıyor pc yi zor kappattım ya kötükedihüso kötükedihüso

Geçenlerde bu konu çok ilginç gelmişti.
Paylaşayım hemen:

Nişanlımdan ayrılmak istiyorum çok mutsuzum
selam arkadaslar.Bu konuyu acmak icin kendime yeni bi nick aldim cevremden insanlar var sitede o yüzden farkli bir nickle yaziyorum sizlere. 3.5 yillik bir iliskinin ardindan nisanlandim. nisanlim herzaman sinirli, tavirli, kaprisli cani birseye skldiginda bana kötü davranan biriydi. Ama sevdigim icin herseyine katlandim. Tartismalarimizda bile alttan aldim sorunlar büyümesin diye. Bana zaman zaman hakaret ettigide oldu.Aptal,salak gibi. Kopma noktasina geldik bir kere yalvardi yakardi agladi zirladi yine kendine inandirdi beni. Beni cok sevdigini bensiz asla yasayamayacagini söylüyor kendisininde cekilmez bir adam oldugunu dile getiriyor. Sevgili olmadan önce pesimden kosmalar, benim icin aglamalar neler neler. Sevgili olduktan 1.5 sene sonra cok degisti iyice zorlasti ama birakamadim onu. O zaten beni birakmaya hic niyetli degil. Fakat ben cok mutsuzum. Beni mutlu etmiyor. Dengesiz bir adam bugün iyiyse yarin kötü. Azarliyor, kiziyor. Sucum yokken benle alakasiz seylere kizip bana catiyor. Öyle mutsuzumki. Ayrilmak istiyorum ondan ama yapamiyorum. Icimden bir his bu adamla evlendikten sonra ayrilacaksin diyor. Napacam bilmiyorum arkadaslar cok caresizim. Aileme karsi cok cok saygili ama durum bana gelince degisiyor. Evlenince sanki disariya iyi eve kötü adamlardan olacak gibi. Birde farkli sehirlerde yasiyoruz biz 4-5 ayda bir görüsüyoruz. Cok dik kafali sacma sapan seylerden sorun yaratan bir adam. Mesela gecenlerden bi klip izledim ayrilik sarkisi klip cok hosuma gitti, vay efendim bu klip nasil hosuma gidermis sen pesimistsin sen mazosistsin aci cekmeyi seviyorsun daha neler neler. Sonrada özür diledi. Bende salak gibi her özürünü kabul edip hemen yelkenleri suya indiriyorum.
Napayim arkadaslar yardim edin bana, icimdeki bütün sevgiyi yedi bitirdi saygiyida öyle sabrim cok azaldi onu düsündükce sinirlen bedenim titriyor:KK43:((

Link açıldı ya keşke açılmasaydı ne adice şeyler yazmışlar şerefsizler .
Demin okurken bizim manifestomuz bu demişler merak ettim tıkladım anacım banyoda 3 tane adam çıkamadım resmen sayfa kapanmıyor pc yi zor kappattım ya kötükedihüso kötükedihüso

Hukuk konusuna Kazen adına konu açtım...
Umarım oradan herkese duyurulacak şekilde bir cevap verir Kazen.

http://www.kadinlarkulubu.com/hukuk-kosesi/369679-kazenden-acil-olarak-yardim-oneri-istiyorum.html

kuşum bi erkek geldi sevgilisiyle 25 defa birlikte olmus 20 veya 30 dedide ben ortasını sölüom havaya uctu topik en son 80 kişi okuodu

ya böyle konuların tadı üyeler seviyesizleşince kaçıyo, ne diye adamın seviyesine inersin ki
halbu ki ne güzel eğleniyoduk
kaydirigubbakcemile3

X