KK cilarla cilve ve yöntem paylasimlari

Ben biliom senin ustalığını, konunun ilerlemesini beklediğin için yazmadıınıda biliom, sabır bence bi kaç güne açılırlar hepsi
yok bence bizi beklerler ama bir iliskide cinsellik yapi tasidir bu unutmamali

bende farkettim dert arıyodum ilk konuyu okunca .. ama baya dertli çıktık..
hee ne kanayan yaralarimiz varmis be mubarek

Tüm konuları okudum bi onu göremedim ya, tüüüü bana
oky ye yazimda canim o nereye yazilcani daha uygun bulur

Ay nasıl kokuluyor akıl ver benim kocaya bi kokim belki kendine gelir
her erkeğin kendince dünyası vardır dimi, e o halde biraz seninkinin bilinçaltını arada yokla sohbetlerle, eşref saatlerine denk getir bu yoklamalarda. İnternetten destek al yoklamadan önce biraz araştırma yap mesela

kendim süslensem hayırdır der etrafa bakar koşar camları kapatır .. ne bu hal ? noldu ;? birimi geldi ? evde misafirmi var ? . ayhh içimi şişirir...
Ay valla yine dertlendim benimde böyle birimi gelcek ? Niye makyaj yaptın? Sonra yok diyincede o zaman kesin sevişmek istiyosun der... Gelde bu adamla seviş yani..... Sonra kuaföre gidicem derim ben alırım kaşını bıyığını der.... Ağda yaptırcam derim böyle daha seksi der.. Daha ne diyeyim bacım sözün bittiği yerdeyim

Tamam ben pes ettim

aynı kaderi paylaşıyoruz bacım ...

Neler yapmadım ki.. Tabi cinsellik konusunda çok düşkün ama odun gibi yaklaşıyo mesela pat diye söyler hadi gel diye hiç incelik yok ben yanaşsamda direk güm diye konuya giriyor.... Yani planlıyo bense yavaş yavaş cilveli cilveli yanaşıyorum ama yok anam adamın içinde odunluk olunca işe yaramıyo pat diye söyleyiveriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…