Kk ankara mogan gölünde buluştuuuu:=)

Vay vay vayyyyyy,Maşşallahhh.
anam valla kıskandımm,:jeyyar:
muhabbetiniz bol olsun.Rabbim bu güzellikleri hiç bozmasın...:Saruboceq:a.s.
TEŞEKKÜRLER ÇİÇAAMM:asigim::1hug:

EVET ARKADAŞLAR TOMBİŞ VE DİLEK ABLAYI DUYDUNUZ BİZİ TAKİP EDİN ANACIIM, SİZLERE DAHA ÇOOOOOOOOKKK SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK İNŞALLAH :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

maaşallah size,her hafta bir bulşma.muhteşemsiniz

selam çk keyiflı bi gün geçirmişiniz.çok özledim bende ankarayı o parka çok giderdik ailecek pikniğe.ya aranızda zelişi tanıyorum ben armadadan benı görse oda tanır.selamlar sevgiler size

Altın kızlarım (ablacıklarım) benimkaydirigubbakcemile3
Gördüğüm,monitörlerden şahit olduğum en renkli,en şenlikli,en aktif buluşma grubu sizsiniz,öncelikle bunu söyleyeyim..Fotoğraflar bile o kadar çok o kadar çeşitli ki,hangisine bakacağımı şaşırıyorum..
Maşallah,nazarlara gelmeyin,bu güzelliği,sohbeti,arkadaşlığı hep koruyun ..
Dostluğunuz daim olsun..

Son düzenleme:
Tüm yorumlarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkürler dostlar..Keşke hepiniz bize katılabilseniz daha kocamaaaaann bir aile olsak..yerimseniben
Mıktarım Yeni faaliyetlerin yeni resimlerini de bekliyoruz..Nerde kaldılar fırındalar mı henüz..Pişmediler mi.. sempatiksalakcinni
:roflol:

GÖrdÜnÜzmÜ benım makına olmayınca resımler de olmuyor gıymatımı bılın haa banada ders oldu en gÜzel yerlerde Çekemedım Çok ÜzÜldÜm kımde ne varsa atın artık resımlerı merak edıyorum kızlar serserım tuz ıŞe yaradımı

maşallah bayıldımhepinizde harikasınızne güzel kafalarda uymuş.neşeniz dostluğunuz daim olsun

ne kadan güzel bi buluşma böyle ne ararsan var ohhh
en güzeli gülen yüzler görmek tabiki
dostluğunuz daim olsun

)))) ay ne güzel ya ilk defa rasladım size burda ama çok imrendim valla hemde eşlerle harika bi iş başarmışsınız ne güzel dosluklar kurmuşsunuz . yaw bende karabükteyim ara ara size katılsammı kabul edermisiniz çok hevese geldim )))) ama bende 3tane küçücük böcekler serisi var artıkım birer ellerindende siz tutarsınız bizde geziniriz .
valla çokkkkk çokkkkkkkk tebrik ediyorum sizi bol ol gezmeler ve iyi eglenceler size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…