Kızzzlarrr yardımmmm

Hanimefendi97

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2022
253
185
27
Kızlar merhaba reglim yaklaşık 4 gün gecikti normalde 1 gün bile gecikmem ben kaset test yaptım negatif böyle olan var mı aranızda heran olcak gibiyim ama sadece siskinlik ve ağrı hissediyorum bebek istiyoruz bu arada ama test negatif :KK43: pozitife dönen var mı

4 gün gecikme kaset testte çıkardı aslında. En temizi kan testi verip netleştirin, eğer orda da çıkmazsa ya stresten gecikmiştir veya başka bir probleminiz vardır

bende aynı şekilde adet gecikmesi yaşıyorum. cuma günü kan ve idrar tahlili verdim yarın sonucum belli olacak. en azından sağlık ocağında kesin şekilde belli oluyor. sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

bende aynı şekilde adet gecikmesi yaşıyorum. cuma günü kan ve idrar tahlili verdim yarın sonucum belli olacak. en azından sağlık ocağında kesin şekilde belli oluyor. sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Hakkimizda hayirlisi olsun inşallah streslide değilim ama anlamadım ilk defa gecikiyorum bu kadar

Hamilelik istedigimden beri bendede regl 1 hafta gecikme yada 1 hafta erken olmasi vs olmaya basladi. Sanirim stresten. Ama bazilarinda gec dollenme oldugundada testte once negatif sonra pozitif cikabiliyormus.Tabi geciktiginde testin negatif olusu uzuyor bi beklenti icinde oldugun icin. Her halukarda uzuyor gerci. İnsallah hamilesindir ama en iyisi hamile degilim diye dusunmek sanirim yoksa cok uzuyor o beklenti

Stres büyük etkiliyor inanın ben bu yüzden hamilemiyim değilmişim diye 20 gün geciktim ve geldi kanlar tahliller negatifti yinede şüphe sonunda geldi kilo alimida çok etkiliyor ben çok.kg aldim ve o da etkiledi

X