Kızlık Zarım Bozulmuş mudur?

şu an ilk aşkımla nişanlıyım çok şükür fakat bi ayrılık döneminde hayatımda başkası oldu ve nişanlım bana onunla ilgili hiçbişey sormadı eminim içinde kendince soruları vardır eğer düğün gecesi bi terslik olursa kendimi çok kötü hissederim nişanlımla bikaç kere illa kan gelmesi gerekmez esnek filanda olabiliyormuş diye konuştuk ama eğer ilişkiye girmemişse kesin kan geliryok öyle bişey dedi üsteleyemedim bende :KK59:

Nişanlın saçmalamış geri kafalımı kendisi acaba.Kadınlarla ilgili şeyleri onlardan daha mı iyi bilecekler yahu ne sinir şey bu erkek milleti.Sıkma canını kızlık zarının bozulması için o merakla yaptıgın şeyden fazlası lazım.Genede içim rahat etsin diyorsan git görün bir doktora.

Nişanlın saçmalamış geri kafalımı kendisi acaba.Kadınlarla ilgili şeyleri onlardan daha mı iyi bilecekler yahu ne sinir şey bu erkek milleti.Sıkma canını kızlık zarının bozulması için o merakla yaptıgın şeyden fazlası lazım.Genede içim rahat etsin diyorsan git görün bir doktora.

supeliysen doktora git bence sanmiyaorum ama için rahat eder bence kızlık zarı oyle çabuk bozulmaz

ben evliyim, ilk zamanlar benimki de esnekti. 1.5 sene sonra biraz kanamam oldu doktora gittim. zamanla kilo alımından zar aşağıya inmiş ve haliyle yırtılmış dedi. ben de senin gibi stres olmuştum ilk evlendiğimizde ama ne eşim sordu ne de ben doktora gittim.

ama şunu söyleyebilirim ki, zarın yırtılmış olsa bile nişanlın onu değil daha önce ilişkiye girip girmediğini anlar. parmakla veya duşta aşırı tazzikli su ile zarını yırtanları biliyorum ama ilişkiye girdiğin zaman vajinan genişler, asıl anlaşılan odur zaten. incecik bir zarın yırtıldığını ne sen hissedersin ne de eşin. sen kendine güveniyorsan korkacak bir durum yok, üstüne gelip soru sorar sana kötü davranırsa haklı olan sensin sonuçta istediğini söyleyebilirsin ona.

ben kimseyle öpüşmedim bile durum böyleyken suçlanmak çok kötü olur. çok üzülüyorum ben de kendi kendime bozdum gibi geliyo.

git doktora rahat et hayatım.ben de bekarken böyle yersizce kurmuştum kafamda.sonra gittim doktora acı falan yok yani bacağını ayırıp bekliyorsun o kadar.doktor "hiç bir şey yaşamamışsın ki niye geldin" dedi.içimi iyice rahatlatmak için de "dört dörtlük bakiresin merak etme" dedi.çok rahatlamıştım.:KK39:

kızlar benimde endişelerim vardı ben gittim doktora ama bakamayacğını söyledi doktor:KK43:
ama ben cok merak ediyorum lütfen yardımcı olun devlet hastaneleri hiç bakmıyor mu bu duruma?:KK43:(

Ya nedir bu endişeniz allah aşkına? Varsa var yoksa yok yani namus oradamı allah aşkına ya. İnsanın kendisine biraz saygısı olsun kendinizi ne olarak görüyorsunuz yoksa nolacak dünyanın sonumu...

kızlar benimde endişelerim vardı ben gittim doktora ama bakamayacğını söyledi doktor:KK43:
ama ben cok merak ediyorum lütfen yardımcı olun devlet hastaneleri hiç bakmıyor mu bu duruma?:KK43:(
canım doktora git akıntım var de mutlaka bakar. ben genç kızken akıntı şikayetim vardı doktora gitmiştim smear testi yapıcam dedi ben ağzımı açmadan kız diye yazdı dosyaya.

içini rahatlatır mı bilemem ama anlatmak isterim;ben vajinismus hastası biriydim ve tedavi sürecinde parmakla vajinaya giriş yapıyorsun hemde 2 parmakla ve içindeyken parmaklarını haraket ettirp pergel gibi açıyorsun...bende buna rağmen kanama oldu düşün yani :)tadını çıkar bir daha mı nişanlanacaksın sanki hayat güzel tatlım eğer merakın varsa git muayne ol için rahatlasın.

arkadaşlar merhaba. ben size açık açık yazıcam kafama takılan şeyleri. birincisi benim vajinamın görüntüsü çok çirkin yani iç dudaklar uzun gereğinden ve koyu renk. bu ergenlkten beri böyle onun için ben böyle kimseyle evlenemem diye yerleştirmişim çocukluktan beri aklıma. ve o yaşlardan beri de sık sık mastürbasyon yaptım ne yalan söyleyeyim. ihtiyaç duyuyorum buna çünkü. ama hep yüzeysel kesinlikle iç kısma bir şey sokmadım ve ya zorlamadım hiç kanda görmedim. ama yine de bu kadar şeyden sonra (yani yıllardır yapıyorum o açıdan )bekaretimin bozulmuş olabileceğini düşünüyorum hem de yüksek bi olasılıkla. yazarken bile utanıyorum ama napayım artık yaşım 27 evlilik eskisi kadar uzak ve imkansz görünmüyor da aklım çok karışık. bana yol gösterecek fikir ve bilgi verecek birileri varsa çok sevinirim. uyku tutmuyor gerçekten moralim sıfır.

ben evliyim ve kızlık zarının bu kadar kolay bozulabileceğine inanmıyorum.iç kısma bişey sokmamşsan bozulmamıştır.yanı bu kızlık zarı oyle bisiklete binmekle,tazıklı suyla bozulacak bişey değil yaa.ayrıca onun yırtıldığı hissedilebilen birşey acı oluyor ama daha onemlisi hissettiğin bişey oluyo.hani hırt ediyor derler ya:))oyle yuzeysel masturbasyonla falan bozulmazz yaa ayrıca renk farklılığı herkesde olabılır.erkeklerde rengi koyu diye seksten soğumazlar yanı.için rahat etsinn

Merhaba ben bişey sormak istiyorum yardım eder misiniz hiç ilişkiye geçmedim vajina deliğine bir cisim değse bşşey olur mu yani öyle 2 3 cm geçmedi değdi sadece deliğe kızlık zarı bozulur mu kan ağrı veya hiç bişey olmadı
Hem sadece değdi diyorsunuz, hem de 2-3 cm’i geçmedi diyorsunuz. 🥲

cnm ben hemşireyim.kadın hastalıkları ve doğum hemşiresi.
kızlık zarı çok esnek öylem küçük bir parmakla bozulmaz.bozulması genelde acılı olur ve acı olsaydı hissederdin. ama illaki emin olayım diyorsan bi doktora muayene olmanı öneririm.
Merhaba ben bişey sormak istiyorum hemşire olduğunuz için

X