Kızlık zarım bozulmuş mudur?

bombabombanoktacom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
135
-26
27
Merhaba
Erkek arkadaşımla bugün bir yakınlaşmamız oldu.Sürtünmeli ilişki yaşarken vajinal bölgemde bi acı hissettim çok hafif ve kanama oldu yalnız şöyle bi durum var ki bu ara zaten adet olacaktım hormonlar ile o an adet olmuş olabilir miyim diye düşündüm kırmızı bir kandı yani canlı bir kan yoğun bi şekilde geldi.Şimdi ise bir şey yok vajinal bölgemde bi sızı var hafiften peçe sürttükçe kan geliyo ve karnım göğüslerim ağrıyor birazcık açılmak üzere olduğu için olabilir mi? Tabi ki en iyi yöntem doktor kontörlü ama ister istemez bir stres oldum tecrübeli birileri bana bilgi verebilir m?

Sevişmeden önce düşünecektin onu.
Hayır bozulmasa bakire mi olduğunu sanıyodun? Sürtün sürtün bakireyim oh

Sevişmeden önce düşünecektin onu.
Hayır bozulmasa bakire mi olduğunu sanıyodun? Sürtün sürtün bakireyim oh
Sana mı soracağım ne yapacağımı ya da sana mı soracağımı kendimi hangi kalıba sokacağımı? Önce insanlarla hangi üslup ile konuşman gerektiğini öğren hadsiz seni.Banlıyorum seni

Marulu yerken kıtır kıtır, sapına gelince meee. Bazı şeyleri bir şeyleri düşünerek göze alarak yapacaksınız.
Sorun yaptığım bir konu değil yalnızca hazır hissetmiyordum hepsi bu adet kanı ile de ayırt edilemeyeceği için bilgisi olana sormak istedim.Ne kadar bayılıyorsunuz show yapmaya cevap ver geç yani ne bu

Sorun yaptığım bir konu değil yalnızca hazır hissetmiyordum hepsi bu adet kanı ile de ayırt edilemeyeceği için bilgisi olana sormak istedim.Ne kadar bayılıyorsunuz show yapmaya cevap ver geç yani ne bu
Linç tayfa bunlar tanıştırayım:)Zarın yırtılmamıştır adet olduğunu düşünüyorum ama hala kaygıların varsa özel hastaneye git muayene ol onlar muayene sebebine kasık ağrısı yazar geçerler strese girme ve evlenmeden önce bu korkuların varsa ilişkiye girme.

Teşekkür ederim yorumunuz için ayrıca erkek arkadaşım benden daha stres ve panik yaptığı için sormak istedim.Özel bir muayenehaneye gitmeyi planlıyorum umarım dediğini gibidir :)

Teşekkür ederim yorumunuz için ayrıca erkek arkadaşım benden daha stres ve panik yaptığı için sormak istedim.Özel bir muayenehaneye gitmeyi planlıyorum umarım dediğini gibidir :)
İçine sert bir cisim girmediği müddetçe bozulması imkansıza yakın ama içim rahat etsin diyorsan muayene ol.Zaten yarına kalmaz adet olursun göğüs ağrısı ondandır:)

Böyle kerkineceğinize dümdüz ilişkiye girsenize yahu. Size eziyet.
2021den sürtüşüyor. Tam bir sürtüşme prosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…