Kızlık zarım bozulmuş mudur?

Kız sen niye habire sürtünmeli ilişki yaşıyosun ki? Değer mi bu kadar sıkıntı yapmaya! Bakire olmuyosun ki zaten. Sadece hymen duruyordur. Sürtünme nasıl oldu? Kıyafetler var mıydı? Adet de olmadıysanız yırtılmıştır diycem de sürtünmeyle nasıl zar zarar görebilir ki mantığım almadı!

Merhaba
Erkek arkadaşımla bugün bir yakınlaşmamız oldu.Sürtünmeli ilişki yaşarken vajinal bölgemde bi acı hissettim çok hafif ve kanama oldu yalnız şöyle bi durum var ki bu ara zaten adet olacaktım hormonlar ile o an adet olmuş olabilir miyim diye düşündüm kırmızı bir kandı yani canlı bir kan yoğun bi şekilde geldi.Şimdi ise bir şey yok vajinal bölgemde bi sızı var hafiften peçe sürttükçe kan geliyo ve karnım göğüslerim ağrıyor birazcık açılmak üzere olduğu için olabilir mi? Tabi ki en iyi yöntem doktor kontörlü ama ister istemez bir stres oldum tecrübeli birileri bana bilgi verebilir m?
Ben en cok kullanıcı adınıza takıldim. Baska isim bulamadinmi yahu bi bayan olarak ne alaka ? 😅

Kız sen niye habire sürtünmeli ilişki yaşıyosun ki? Değer mi bu kadar sıkıntı yapmaya! Bakire olmuyosun ki zaten. Sadece hymen duruyordur. Sürtünme nasıl oldu? Kıyafetler var mıydı? Adet de olmadıysanız yırtılmıştır diycem de sürtünmeyle nasıl zar zarar görebilir ki mantığım almadı!
Sürtüne sürtüne sonunda olan olmuş 😂

Sana mı soracağım ne yapacağımı ya da sana mı soracağımı kendimi hangi kalıba sokacağımı? Önce insanlarla hangi üslup ile konuşman gerektiğini öğren hadsiz seni.Banlıyorum seni
Kalıba sokmanın konuyla alakası nedir? Kitap oku boş vakitlerinde. İşine gelmeyince üsluptan girmeyen kalkmışsın ama cıks. Banlamayı da becerememişsim zaten. Git biraz daha sürtüş o konuda yılların tecrübesi varmış konularında 😂 Alev alacaksınız bir gün kumaştan kıvılcım atlayacak. Toprağa basın gün sonunda

Merhaba
Erkek arkadaşımla bugün bir yakınlaşmamız oldu.Sürtünmeli ilişki yaşarken vajinal bölgemde bi acı hissettim çok hafif ve kanama oldu yalnız şöyle bi durum var ki bu ara zaten adet olacaktım hormonlar ile o an adet olmuş olabilir miyim diye düşündüm kırmızı bir kandı yani canlı bir kan yoğun bi şekilde geldi.Şimdi ise bir şey yok vajinal bölgemde bi sızı var hafiften peçe sürttükçe kan geliyo ve karnım göğüslerim ağrıyor birazcık açılmak üzere olduğu için olabilir mi? Tabi ki en iyi yöntem doktor kontörlü ama ister istemez bir stres oldum tecrübeli birileri bana bilgi verebilir m?
Hadi diyelim kızlık zarın bozuldu ve erkek arkadaşın seninle evlenmek istemedi ne olcak 🤔 garantisi var mı seninle evleneceğinin .

Merhaba
Zevk suyuyla hamile kalma olasılığı bile var.

Ya bu kadar surtuşmeye hymenmi dayanır şimdiye.Bunlarinki sürtuşme değil bariz birşeyler yapiyorlar sonra aman Allahim bozuldumu diyorlar.🤣

X