Kızlık Zarı

İnsanları takma yorumları okudum akıl vermeleri lazimken hemen yargiliyorlar sadece foto kısmı biraz şey olmuş eleştirmek yerine birbirimizi duzeltsekydik dünya çok güzel bir yer olurdu rica ederim sağlıcakla kalın 😊
Ben fotoğrafı o anlamda yazmadım aslında benim yazım şeklimde hatalı olmuş biraz doğru atarım derken örneğinden bahsetmiştim nasıl olduğuna dair benimde hatam var ama güzel dille söyleseler keşke...

Ben fotoğrafı o anlamda yazmadım aslında benim yazım şeklimde hatalı olmuş biraz doğru atarım derken örneğinden bahsetmiştim nasıl olduğuna dair benimde hatam var ama güzel dille söyleseler keşke...
Bence kimseye cevap verme üslup sekilerinden bile insan rahatsiz oldum koskoca kadınların böyle konusmalari hiç hoş değil kimse kimseyi yargilayamaz tatlı bir şekilde uyarmalari gerekti 🙄

burada sorma sebebim illa ki hemen hemen benzer türdedirler diye ve benden tecrübeli burada ablalarım ve yaşıtlarım var onlar da yaşamış kişiler olarak tavsiye vereceklerdir hepsi bu
Buradaki ablalarınız durup durup şeyini açıp incelemiyor maalesef. Burayı geçin, normal bir kadın böyle saçmalıklarla uğraşmaz. Yok yarım ay gibi, alt tarafa doğru delik, genişlik 1 cm, et var, kesik değil ama dalgalı falan. Vesikalık çektirmemişsiniz, biyometrik fotoğraf desek daha doğru olur.

Bir de görsel yollayabilirim demiş ajsksjskdk Allah akıl dağıtırken şemsiye tutmuş gibi bir haliniz var.

X