Kızlık zarı

bigarib

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
40
122
Arkadaşımın hesabından yazmak durumundayım,yeni üyelik onaylanmadı henüz. Mune hanım burada biraz durursa çok mutlu olurum çok endişeliyim.

Geçenlerde bir arkadaşımla konuşurken yirmili yaşlarında bisiklet sürerken bisikletin oturduğumuz kısmına düşünce kızlık zarı zedelenmiş. Yırtılma olmadığı için zedelenme de zamanla onarırmış kendini. Doktor öyle söylemiş. Bende çok şaşırdım öyle bir zarar geliyor mu diye,çünkü bisikletin oturak kısmı o kadar o bölgemi acıtmıştı ki küçükken defalarca da düşmüşümdür. Çok kez vajinamın acıdığını sızladığını hatırlarım eve gelince. Arkadaşımla görüşüp ayrıldıktan sonra eve geldim hemen inceleyim diye epey araştırdım. Yabancı bir sitede kendi kendine kızlık zarına bakmanın yöntemi gösterilmiş, aynı zamanda doktorların baktığı yöntemmiş.

Aynanın karşısında bir baktım, çok değişik. (Lütfen kusuruma bakmayın açık yazdığım için) Ikınınca üst tarafından birkaç milimlik üstteki et parçası ikiye ayrılıyor, ama kenarları çentikli gibi dümdüz değil ayrılan parçanın kenarları... Görsellerde gördüklerimle alakası yok. Parçalanmış gibi. Çok kafama taktım.. Daha önce hiçbir şekilde ilişki de yaşamadım. Önem veriyorum bu konuya. Canım çok sıkıldı... Görsellerde çeşit çeşit kızlık zarı tipleri var ama benimki asla hiçbirine benzemiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim, bu zedelenmiş veya bozulmuş anlamına mı geliyor? doktora gitmeye de epey çekiniyorum..

ya ne doktoru.ozman ben öleyim hem defalarca o araya düştüm.ip atlardım top oynardım.bacaklarimi gererdim.hatta sporda cok ağır çalıştığım icin çamaşırında kan gördüm.takilmiyorum nedense.bozulduysa bozuldu ne edek ölelim mi

Buraya açık açık kadın erkek kimin okuduğunu bilmeden etmeden yazarken çekinmiyorsunuz da doktora gitmeye mi çekiniyorsunuz? Burada kimse bir şey diyemez ki. Hayat memat meselesi de değil, bozulduysa da çok kafaya takıyorsanız gider kızlık zarı operasyonu olursunuz. Zaten muhtemelen hesaplarınız askıya alınır, durum ne kadar "acil" olursa olsun arkadaşınızın hesabını kullanmanız yasaktır.

Küçükken bisikletlerden düştüm aynı şekilde vajinam acıdı ama o bisikletin oturma yeri oraya girmediyse nasıl bozulabilir kızlık zarın. Erkek çocuğu gibi büyüdüm ben bisiklet paten falan çokta düştüğüm oldu ilk ilişkiye girdiğimde de şakır şakır kanadım,korkma hiçbirşey olmaz.

Hakkaten arkadaş ben sizin vajinanızın içerğini okumak zorunda mıyım o kadar da değil bi doktora gidin ayıptır yahu

Arkadaşımın hesabından yazmak durumundayım,yeni üyelik onaylanmadı henüz. Mune hanım burada biraz durursa çok mutlu olurum çok endişeliyim.

Geçenlerde bir arkadaşımla konuşurken yirmili yaşlarında bisiklet sürerken bisikletin oturduğumuz kısmına düşünce kızlık zarı zedelenmiş. Yırtılma olmadığı için zedelenme de zamanla onarırmış kendini. Doktor öyle söylemiş. Bende çok şaşırdım öyle bir zarar geliyor mu diye,çünkü bisikletin oturak kısmı o kadar o bölgemi acıtmıştı ki küçükken defalarca da düşmüşümdür. Çok kez vajinamın acıdığını sızladığını hatırlarım eve gelince. Arkadaşımla görüşüp ayrıldıktan sonra eve geldim hemen inceleyim diye epey araştırdım. Yabancı bir sitede kendi kendine kızlık zarına bakmanın yöntemi gösterilmiş, aynı zamanda doktorların baktığı yöntemmiş.

Aynanın karşısında bir baktım, çok değişik. (Lütfen kusuruma bakmayın açık yazdığım için) Ikınınca üst tarafından birkaç milimlik üstteki et parçası ikiye ayrılıyor, ama kenarları çentikli gibi dümdüz değil ayrılan parçanın kenarları... Görsellerde gördüklerimle alakası yok. Parçalanmış gibi. Çok kafama taktım.. Daha önce hiçbir şekilde ilişki de yaşamadım. Önem veriyorum bu konuya. Canım çok sıkıldı... Görsellerde çeşit çeşit kızlık zarı tipleri var ama benimki asla hiçbirine benzemiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim, bu zedelenmiş veya bozulmuş anlamına mı geliyor? doktora gitmeye de epey çekiniyorum..

bence bunu düşünüp kafaya takmayın. küçükken yatakta bacaklarımı hava kaldırıp anı hareket yaptım. acı hissettim bir damla kan vardı. doktorada gitmedim evlendim gayette bakireydim :)

Bisikletin kızlık zarını bozduğu şehir efsanesi değilmi yaa :bicak:

Nasıl sürüyorlarsa anlamadım aklıma kötü kötü şeyler geliyor tövbe hahsjsjs hayır hepimiz bisiklet sürdük ben deli danalar gibi sürerdim yani kızlık zarına zarar gelmesi için bildiğin o selenin ucunun baya bir derine girmesi lazım.

Bazı kızlarımızın klasik yalanı;
"Aşkım bisiklet sürerken sen gel bisikletin oturma yeri bana gir,vallahi ilkim sensin herşey biriklet oturağının suçu. :)" falan ahahahhaha
Yani saçma
İnternetten kızlık zarını kendi kendine görebilmek için yöntem aramaktansa nasıl bozulduğuna dair bilgiler okusa daha faydalı olurmuş :)

gugıldan bakaydın ya bi çok saçma yazı vardır. buraya bu şekilde konu açmak nedir.
ay insanlar üşenmeden satırlarca yazıyo böyle saçma şeyleri. buraya yazana kadar doktora gideydiniz ya. biz nerden bilelim. hey allahım.
Allah akıl fikir versin.

ayrıca kızlık zarı nedir yav.

Nasıl sürüyorlarsa anlamadım aklıma kötü kötü şeyler geliyor tövbe hahsjsjs hayır hepimiz bisiklet sürdük ben deli danalar gibi sürerdim yani kızlık zarına zarar gelmesi için bildiğin o selenin ucunun baya bir derine girmesi lazım.
Erkeklerin gözünde nasıl bi sahne canlanıyor acaba böyle bişiyi duyunca :KK70:

Bende sporcuyum. Seneleer once salonda oyun oynuyoduk. Bu plates toplarinin tutamacli olanlari var ustune oturup ziplaya ziplaya gezmek icin olanlardan. Onunla oynuyodum. Bi arkadasta dusiyim diye tekme atmis topa. Ama topu tutturamadi benim malum yerime geldi. Aksam kan gordum camasirimda ama ne damla gibiydi ne bisey. Bi yerini duvara surtersin peceteyi surunce ufak kan izi olur ya. Nokta kadar oyle bi iz vardi. Anneme camasirimi gostermistim bisey olmaz demisti. Seneler sonra esimle ilk iliskimizde kan gelmedi ben esnek olmasina veriyorum kan gelmemesini. Esimde cok sorgulamadi. Sadece sordu. Kafaya takicak bisey yok yani

X