Kızlık zarı dikimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eklentiler

• images-12.jpeg
    36 KB · Görüntüleme: 144
Evet önceden yaptırdığım kalıcı

Sorma sen, kahvaltı hazırlıyodum. Yok büzüşük yok kırışık midem kalktı.
Az kaldı ablası düğün günü o kırışıklık düzelecek büzüklük gidecek

Kızımız kurtuluşa erecek damat beyde övünecek ilk benim diye

Ve mutlu son

Yok büzülmüş çok buruşmuş
O ne ya
Kaç metrekare orası
Nasıl bukadar detaylı görüyorsunuz
Dr lar bile bakarken bacaklarını tam açmazsan ve ışık olmadan göremiyor.
Ben doğum sonrası bi bakim demiştimde hiç bişey görmedim anlamadımda
Konu sahibi bi ameliyat etmediği kalmış orayı
Olmadı nişanlıya göster konu sahibi yeterince kızmıyım diye bir sor bakalım

Kızlık zarı dikimi bana mide bulandırıcı geliyo ya. Şuraya 150 kişiyle seviştim desen midem bulanmaz kizlik zarı dikimi deyince midem bulanıyo. Nasıl bi sahtekarlık bu bi de kocaman kadın bizi kandırmaya çalışıyo. Namaz da bu işin bonusu namaz kılarken kanadı deyince 2 kat inanmadım.

Ben az önce konudan konuya atlarken, yazdığım konuda ki mimarlığı bitiremeyenin siz olduğunu yeni fark ettim. Naptınız okulu ? Nişanlınız o konuda bahsettiğiniz kişi mi ? Ortaya çıkmasından korkuyordunuz üstüne bir de bu 'kızlık' mevzusu çıkmış ortaya umarım altından kalkarsınız.

el parmağı mı, yoksa ayak parmağı mı? ayak parmağı ile bütün bu kurgudaki ihtimaller daha mümkün görünmüyor.

Abbovvv...Konu sahibi hem sahte bakire hem sahte mimar mı? Adamı resmen dolandiriyor desenize inşallah kadın olduğu doğrudur

Bacım millet normal doğumda perinesi kesiliyor dikiş atılıyorda öyle büzük buruşuk olmuyor sen ne yaptın komple kolunu bacağını mı soktun bence adam her türlü anlayacak zaten, zar dikiminde ne olduysa bi şeyler yanlış gitmiş belli ki

Abbovvv...Konu sahibi hem sahte bakire hem sahte mimar mı? Adamı resmen dolandiriyor desenize inşallah kadın olduğu doğrudur
Valla ben de şaşkınım. Mimarlıkta bölümün zorluğundan dolayı çok yaygındır 7-8 sene sürmesi ama konu sahibinin artık bitirme projesini verememesinden dolayı direkt kaydı silinmiş ancak herkese mimarım demiş. O konuda da yine de iş arıyordu firmalara cv gönderiyordu. Diploma fotokopisi ve mimarlar odası kaydı ister iş yerleri nasıl halletti o mevzuyu merak içinde anlatmasını bekliyorum. Biz de inşaat mühendisleri odasına kayıtlıyız sicil numaramız falan var her iş yapıldığında bir sürü evrakla uğraşıp imza atarız bunları nasıl çözdü çok merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…