kızlık zarı dikimi

kızlık zarı diktiren ler

• evet

OY: 5 25,0%
  • hayır

OY: 15 75,0%

• Ankete Katılan
    20
Evet kısa süre için yapılan geçici işlemler var ama onlar farklı kalıcı olanlar uzun süre için yapılıyor, burada araştırıp öyle yaptırdım.

Siz bilirsiniz hanimefendi kötülüğnz için demiorum hakkinizda hayırlısı olsun hoşçakaln
Cevrenızde bu sekılde yaptıran var mı?bu bılgıyı nerden aldınız bılgı verırsenız cok sevınırım bende kalıcı yaptırıcam cunku

Canım okudum çok üzüldüm. Bence bu olayı bir kenara bırak ve sevdiğin adama yaşadıklarını anlat hissettiklerinden bahset bu senin suçun değil. Bırak sevdiğin adam bu olayı bilsin. Onun da hakkı var. Bana güven onu kaybetmeyeceksin zaten anlayışlı iyi bir adamsa. Bu yaşananlarda senin hiçbir suçun yok. Hem derdini sen paylaş hafifle. O adamla ömrünü geçirmek istiyorsun değil mi sana destek olmasına izin ver. Çok zor bir şey yaşamışsın. Eğer o adamı gerçekten seviyorsan bir ömür geçirmek istiyorsan bırak aranızda gizli kalmasın. Senin hiçbir suçun yok canım sevdiğin adama sıkı sıkı sarıl

Sanırım ameliyatı yaptırmışsın. Her yazılanı okudum sana bir şey söylemek istiyorum yazdığın bir şeyi gördüm ve çok üzüldüm. Ona ve aileme rezil olamam demişsin. Bak ameliyatı yaptırmış ol ya san yaptırmamış ol farketmez benim için nasıl iyi hissedersen. Ama şunu bilmelisin sen utanacak hiçbir Şey yapmadın sen rezil olacak hiçbir Şey yapmadın. Sana bunu yapanlar utansın tamam mı canım. Sakın bunu düşünüp utanma. Ben çok üzülüyorum tecavüze uğrandığında rezil olurum suçlanırım diye sessiz kalınıyor. Tecavüze uğrayan kendini suçlu hissediyor da söyleyemiyor kimseye. Nolur utanmayın rezil olurum diye düşünmeyin. İstersen bu olay hiç yaşanmamış gibi davranabilirsin ama aklında bunu utanç malzemesi görme. Sen utanılacak bir şey yapmadın sana bunu yapan utancından yerlere girsin yok olsun

tecavüz gibi bir konuda çoğu erkek anlayış gösterir anlamıyorsa terkediniz hayır gelmez ondan..

Canım benim kısmen aynı şeyleri yaşamışız. Bende aynı durumlardan geçtim evlenmeme 1 ay kala karar verdim ve diktirdim zarımı. Doktorum Ankara da Derya Ayşe Korkmaz. Eğer hala düşünüyorsan mutlaka görüşmeni tavsiye ederim. Eğer süreç hakkında bilgi almak istersen de yardımcı olabilirim sonuna kadar.

Ben bu kısının sahte oldugunu dusunuyorum daha oncede senbil dıe bı hesapda ayse korkmaz hk hep bole yorumlar yazmıstıarkadaalar sakın dıkkate almayın

Ben yaşadığım şeyleri paylaşmak istedim burda. Bu tamamen sizin görüşünüz saygı duyarım. Ama bundan sonra doğum sürecimde de kendisi ile devam edeceğim için gözüm kapalı önerebiliyorum kendisini

X