kızlık zarı dikimi tecrübem

merhabalar. uzun süredir bu forumdan kızlık zarı dikimi ile ilgili araştırma yaptım ve bilgi aldım. konu doğru yerde mi emin değilim ama paylaşacaklarım benim gibi cevapsız soruları olanları aydınlatacaktır. sırf bunu yazmak için buraya üye oldum.
kimine göre doğru kimine göre yanlış olan kızlık dikimi operasyonunu daha dün geçirdim. ben geçici yaptırdım çünkü çok yakın bir tarihti iyileşme için zamanım yoktu. ne oldu neden gerekiyodu gibi şeylere gerek yok. ayrıca kandırıyorsunuz diyerek hakaret edecek olanlarlara cevap vermiycem. sadece bu konu hakkında deneyimimi paylaşacağım. inşallah yardımcı olur.
araştıranlar biliyordur İstanbul'da hymen kızlık zarı dikim dediğinizde Dr. Korkut Ve Turgut Bey ilk sırada çıkacaktır. Bu kişiler garanti veriyor çeşitli teknikler sıralıyor. Yüksek meblağlar da isteniyor tabi. Ben bu operasyon için Şişli Med Akın Beyi tercih ettim. Hem hemşiresinin her telefonda aynı sorulara hep güleryüzle cevap vermesi hem de Akın Bey'le direk konuşabildiğim için tercih ettim. İyi ki öyle yaptım. Randevu aldım ve orayı bulana kadar Hemşiresi bana yardımcı oldu. İlk olarak doktor bey operasyonu anlattı. Bu arada kimlik kaydı falan kesinlikle yapılmıyor. Birkaç soru soruyor sadece. Özel bilgi kesinlikle istemiyor. Operasyona çok gergin gitmiştim. Hemşire Hanım Akın beyle 8,5 yıldır beraber çalışıyorlarmış. Kesinlikle güler yüzüyle stresinizi azaltıyor ve sizi anlıyor. Operasyona beni hazırladı. İllaki çok utandım korktum hatta titredim. Akın bey ne yaptığını anlatarak işleme devam ederken benim aklıma kötü şeyler geldi ve ağlamaya başladım. Yine hemşire elimi tuttu. Sonra konuşturmaya başladı. İnanın operasyon devam ederken kahkaha bile attım. Sonra bitti dediğinde nezaman bittiğini anlamadım bile. Kesinlikle operasyon sırasında hiç bir acı ağrı hissetmiyorsunuz. Oradan çıkarken doktorum yaptığı işlemi tekrar anlattı ve bana dikkat etmem konusunda uyarılar yaptı. Kapıdan çıkarken tekrar melek hemşire arkadaşına sarılır gibi sarıldı. Bugünü hiç yaşamadın hayatına kaldığın yerden devam et diyerek gönderdi. Eğer sorularınız olursa elimden geldiği kadar yanıtlarım. Yargılayanlar olacaktır fakat ben bir damla kan akmayacak diye kızlık zarı yok diye hayatımı karartmayı düşünmedim. Sevdiğim insandan vazgeçmeyi de düşünmedim. O masada tonlarca yükü bırakarak kalktım. Sonucu pazartesi günü yazıcam. Hayırlı haberler verebilirim umarım.

Kızlık zarı dikimi çok pahalı olabiliyor bazen Japonlar YAPAY kızlık zarı yapmışlar 199 TL'ye bakın derim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar. Ben vajina daraltma ile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım 4.günüm ve bugün kanama oldu ve az da olsa acıyor ameliyat yeri bu normal mi yani bu durumu yaşayan var mı? Dikişlerim açılmış mıdır

Birde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıran arkadaşlarım deneyimlerinizi bizimle paylaşır mısınız? Eminim merak eden vardır. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç

Kızlar kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum. Yaptıranlar yardımcı olabilir mi? Geçici yaptıramam gibi çünkü iki farklı yerde iki düğün yapılacak 3 gün içinde ilişkiye girme fırsatımız olmaz. Kalıcı düşünüyorum ama çok korkuyorum. Ya tutmazsa, iyileşme süreci, anlaşılır mı vs diye. Bide bi kaç yerden duydum doktor gelişi güzel yapıp gönderiyormuş başka doktora kontrole gittiklerinde tutmadığını öğreniyorlarmış. Ürkütücü. Çünkü bunun telafisi yok zor yani o anda. Bide fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz..

Merhaba kızlar. Ben vajina daraltma ile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım 4.günüm ve bugün kanama oldu ve az da olsa acıyor ameliyat yeri bu normal mi yani bu durumu yaşayan var mı? Dikişlerim açılmış mıdır
Sonuç ne oldu peki ? Ben de istiyorum ama tek kat flep yeterli mi yoksa daraltma gerekli mi bilmiyorum

Kizlik zarinin varligina bu kadar deger veren bir adamla evlenmek isteyen neden baskalariyla yatip sonra baskalarini kandirarak evlenir iki yuzluluk . birde bastan uyariyor yargilamayin diye.

Merhaba bende yaptırdım benimde 3. Günüm açık pembe kanama oldu ama damla şeklinde öğlenden beri az az geliyor kontrole gittiniz mi acaba siz herkes bu tarz kanamanın normal olduğunu söylüyor

Birde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıran arkadaşlarım deneyimlerinizi bizimle paylaşır mısınız? Eminim merak eden vardır. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç
Merhaba bende kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım doktorunuz ne dedi size şu an bende 4. Gündeyim ilk gün kanama olmamıştı ikinci gün kanama olmadı ama 4. Günde bir anda taze kan geldi size doktorunuz ne demişti

X