Kızlık zarı dikim acil yardim

Kızlık zarı olmadan dünyaya gelen kızlar var aynen
hayır kızlık zarı herkeste var sadece zorlama sonucu yırtılınca kiminde kanama gerçekleşmiyor . kiminde de çok az peçeteye gelecek kadar olur sadece. filmlerdeki gibi çarşaf kırmızıya boyanmıyor kimsede:)

Merak etme canım. Mutlaka yazarım düşenin halinden düşen anlarmış. Mantıkken geçici garanti olur çünkü orada dikiş var ve kanayan dikiş benimde ilişkim olmadı zaten neden kalıcı yaptırıp işimden ve sosyal aktivitemden geride kalayım. Bir arkadaşım vardı onunda arkadaşı gidip geçici yaptırmış şu an evliymiş ama tabi benim durumunu bilmediği için hangi doktor diye soramadım geçici de doktorun da önemi yok bence dikiş atacak o kadar eee doktor da dikiş atmayı biliyordur yani 😅 psikolojik olarak çok zor bir süreç ama bunu gözünde büyüttüğünde çıkmaza giriyorsun o yüzden mantıklı hareket etmen gerekiyor. Olan oldu ne yapacaksın dünyanın sonu mu? Yada senin karakterini belirleyen o mu? Burada namus bekçileri var ama evlenipte kocasını aldatan çok kişi var kimse kimseyi yargılamasın moralin bozuldukça yaz bitanem destek oluruz birbirmize
Çok sağol düşenin halinden düşen anlarmış biran önce bu sıkıntıdan kurtuluruz rahatlarıx

5 ay önce kazayla kaybettim herhangibi bi ilişki yok daraltma yok Sadece kaybettim söylersem bnden vazgeçer zaten
Yaw arkadaşlar kazayla kaybettiğinize inanmayan adamla evlenilir mi size güvenmesi lazım siz niye kendize bunu yapıyorsunuz ki ?

İnanmaz o adam bana ama snaa güveniyorum diyor her konuda böyke yapınca bn dahada çok geriliyorum
İnandırmak zorunda değilsin sen biriyle beraber olduğun icin kaybetmemişsiz eğer gerçekten kazayla kaybettiysen kendinden eminsen anlatırsın inanmadı mi yol verirsin arkasından üzülmem bile adamın

neden eşlerinizi daha önce yediğiniz hatalardan dolayı kandırıyorsunuz ki ? yalan üstüne kurulan yuvadan hayır gelmez . evlenmeden dile getirin bence
Siz ne hakla, yetiskin bir kadının kendi rızası ile bedeni üzerinde yaşadığı bir durumu "yediğiniz hatalar" olarak nitelendiriyorsunuz?

Siz ne hakla, yetiskin bir kadının kendi rızası ile bedeni üzerinde yaşadığı bir durumu "yediğiniz hatalar" olarak nitelendiriyorsunuz?
İnsan kandırmak doğru bişey mi . kendisine göre yanlış bişey değilse ve buna güveniyorsa açık açık belirtmesi gerekir karşı tarafa

İnsan kandırmak doğru bişey mi . kendisine göre yanlış bişey değilse ve buna güveniyorsa açık açık belirtmesi gerekir karşı tarafa
Ben insanlari kandirmali mi dedim? Konuya yorum yapan ilk kisiyim ve orada fikrimi beyan ettim.

Onun bedeni, onun kararı, onun hayatı. Siz bunu "hata" diye tanimlayamazsiniz.

Başkalarının hayatina boyle burnunuzu sokamazsınız, çirkin ifadelerle yorum yapamazsiniz.
Kadina ve bedenine saygi duymayi ogreneceksiniz.

Ben insanlari kandirmali mi dedim? Konuya yorum yapan ilk kisiyim ve orada fikrimi beyan ettim.

Onun bedeni, onun kararı, onun hayatı. Siz bunu "hata" diye tanimlayamazsiniz.

Başkalarının hayatina boyle burnunuzu sokamazsınız, çirkin ifadelerle yorum yapamazsiniz.
Kadina ve bedenine saygi duymayi ogreneceksiniz.
EGO KASMAYALIM BURDA . SONUÇTA KADIN BURDA NASIL KAYBETTİĞİNİ YAZMIŞ . NASIL ŞEKİLDE MAST. YAPACAĞINI BİLMEDİĞİ İÇİN BAŞINA BU GELDİYSE EVET BU HATADIR. HADİ ŞİMDİ BAŞKA YERDE EGONU TATMİN ET

EGO KASMAYALIM BURDA . SONUÇTA KADIN BURDA NASIL KAYBETTİĞİNİ YAZMIŞ . NASIL ŞEKİLDE MAST. YAPACAĞINI BİLMEDİĞİ İÇİN BAŞINA BU GELDİYSE EVET BU HATADIR. HADİ ŞİMDİ BAŞKA YERDE EGONU TATMİN ET
Bu şekilde oldugunu çok yeni yazdi. Konunun basinda belirtmedi. Siz de simdi boyle kiviramazsiniz. Bu sekilde de masturbasyon yapabilir. Hata degildir. Bedeni hakkinda size hesap vermeyecek hiç kimse. Egonun ne oldugunu da ogrenin bir ara. Instagram facebook postlarindan degil ama.

Merak etme canım. Mutlaka yazarım düşenin halinden düşen anlarmış. Mantıkken geçici garanti olur çünkü orada dikiş var ve kanayan dikiş benimde ilişkim olmadı zaten neden kalıcı yaptırıp işimden ve sosyal aktivitemden geride kalayım. Bir arkadaşım vardı onunda arkadaşı gidip geçici yaptırmış şu an evliymiş ama tabi benim durumunu bilmediği için hangi doktor diye soramadım geçici de doktorun da önemi yok bence dikiş atacak o kadar eee doktor da dikiş atmayı biliyordur yani 😅 psikolojik olarak çok zor bir süreç ama bunu gözünde büyüttüğünde çıkmaza giriyorsun o yüzden mantıklı hareket etmen gerekiyor. Olan oldu ne yapacaksın dünyanın sonu mu? Yada senin karakterini belirleyen o mu? Burada namus bekçileri var ama evlenipte kocasını aldatan çok kişi var kimse kimseyi yargılamasın moralin bozuldukça yaz bitanem destek oluruz birbirmize
Canım ya 3 gün önce nişanım oldu erkek arkadsım imam nikahından sonra birlikkte olma derdinde şaştm kaldım gecici yapıp olayım mı birlikte sence çok korkuyrm ne yapacam kimi imam nikahı kıyma birlikte olma diyor o ısrar ediyor sence geçici yapayım mı

Geçici çözüm mü sence yoksa kalıcı mı yapayım kimi geçici kimi kalıcı diyor
İstanbul’da yapılan kalıcıda bir yakınımda kanamadı. Düşün İstanbul’da bi de yani. Çok çok iyi araştır paranı çöpe atma. Geçici kanar demisler sana ama ben bilmiyorum. Zor bir durum Allah yardımcın olsun
Bu arada ilişki için resmi nikahını bekle bence. Adam istiyo diye hemen olcak diye bi kavram mı var, az sözünüz geçsin.

Bence ameliyat olayı çok büyük hata olur. İlerde evlendikten sonra bu ameliyatla ile ilgili bir problem yaşarsanız eşinize bunu anlatmayacakmısınız. Bütün kontrolleri yada sorun çıksa eşinizden saklayacak msınız. Atıyorum gebelikte doktor bu ameliyatınızdan bahsetse eşinizin yanında falan.Evlendikten sonra böyle bir ameliyat olduğunuzu öğrense, boşanma sebebi bile olabilir sen beni mi kandırmaya çalıştın diye. Her kadın da kanama olmuyor zTen. Yatağa çıkmıyor herkeste . Peçeteye silince biraz geldi dersin ennn kötü. Buna bile gerek yok zTen de. Hani çok takıyorsa diye dedim. Ama yok sen benim ilkimsin bilmem ne bunlar çok gereksiz arayışlar. Dürüstlük arayın bence gizemli gizli saklı işlerden uzak samimi ilişki .

X