Kızlık zarı dikim acil yardim

Boyle bir seyi malatyada yaptirmak riskli olur diye düşünüyorum. Hem duyulmasi konusunda hem de başarılı bir operasyon olmasi konusunda.

Boyle bir seyi malatyada yaptirmak riskli olur diye düşünüyorum. Hem duyulmasi konusunda hem de başarılı bir operasyon olmasi konusunda.
Benim uzağa gitme gibi bi imkanım yok en azından geçici yapmak istyrm ama geçicice korkuyrm ya kanamazsa riski atmak istemiyorm. Sen yaptırdın mi yaptıysan hangisini yaptın

Benim uzağa gitme gibi bi imkanım yok en azından geçici yapmak istyrm ama geçicice korkuyrm ya kanamazsa riski atmak istemiyorm. Sen yaptırdın mi yaptıysan hangisini yaptın
Hayir ben yaptirmadim. Yaptirmayi da onermiyorum. Valla burada okuduklarima göre iyi doktorlarin yaptiklari bile olmuyor.

Dugune kadar hapşırmaktan, kabiz olmaktan korkuyorlar.

Her hapşırmada dikiş açıldı sanıyorlar.

Yaptirsaniz ne olacak biliyor musunuz? Bütün düğün 1 gram eglenemeyeceksiniz. O gece bunun stresine gireceksiniz. Kan önemseyen bir adamsa ve kan gelmezse caniniz bile risk altinda olabilir.

Bunlari önemsemeyen adamlar var. Size saygi duyan biriyle evlenmeniz geleceginiz açısından daha iyi olur.

Kana şartlanmış biri neden az geldi diye de olay çıkarır.

Her bakimdan magduriyet yasama durumunuz var.

Çok haklısınız 4 senedirli sevdiğim adam korkumdan bieşy diyemiyorum bana güvendiğini söylüyor ama dikimdends korkuyrm bu durumu anlatmaktansa korkuyorum nasıl ne yaparım bilmiyourm

Sizi her koşulda sevmeyen sevmeyecek biri için ömrünüzü boşa harcamayın derim ben. Elbet karşınıza sizi şartsız seven 2 damla kana öenm vermeyen biri çıkacaktır. Ömrünüzü ateşe atmayın

Çok haklısınız 4 senedirli sevdiğim adam korkumdan bieşy diyemiyorum bana güvendiğini söylüyor ama dikimdends korkuyrm bu durumu anlatmaktansa korkuyorum nasıl ne yaparım bilmiyourm
Ben olsam anlatırdım. Uzaktan davulun sesi hoş dersiniz belki ama kendimi sizin olduğunuz duruma koyarak söylüyorum. Bitecekse doğruyu söylediğiniz için bitsin ya da devam eder burasını bilemiyorum. Erkeklerde bakir sayısı yok denecek kadar az. Kim bilir onun geçmişinde neler vardır.

Sizi her koşulda sevmeyen sevmeyecek biri için ömrünüzü boşa harcamayın derim ben. Elbet karşınıza sizi şartsız seven 2 damla kana öenm vermeyen biri çıkacaktır. Ömrünüzü ateşe atmayın
Çok haklısınız bn ona bunu nasıl anlatırım onu kaybedersem çok kötü olurm ama kanamam olmzsa ne yaparım nasık davranırım o gece bilmiyorum

Çok haklısınız bn ona bunu nasıl anlatırım onu kaybedersem çok kötü olurm ama kanamam olmzsa ne yaparım nasık davranırım o gece bilmiyorum
Yol yakınken dönün bu yanlışınızdan. Delisi olan hergün ölsü olan 3 gün ağlar. Elbet unutursunuz. Kimse vazgeçilmez değil. Kimseye de bişey anlatmak açıklamak zorunda değilsiniz ayrıca.kabul eden eder etmeyen kendi bilir. Kendinize değer verin. Kimse için hayatınızı zindan etmeyin

Yol yakınken dönün bu yanlışınızdan. Delisi olan hergün ölsü olan 3 gün ağlar. Elbet unutursunuz. Kimse vazgeçilmez değil. Kimseye de bişey anlatmak açıklamak zorunda değilsiniz ayrıca.kabul eden eder etmeyen kendi bilir. Kendinize değer verin. Kimse için hayatınızı zindan etmeyin
Çok çok haklısınız biraz düşünüp öyke karar vermek istyrm

Yavrucum Allah sabır versin. Kimsenin ne yaşadığını bilemiyorsun. Ama araştırmalarım sonucu geçici dikimin mantıklı olduğuna karar verdim. Çünkü dikiş atıyorlar ilişki sırasında da dikiş patladığı için kan geliyor. Bir doktorla görüştüm ben kalıcı yapmıyorum garanti değil ve önermiyorum demişti. Dikiş ipleri de eriyen ipler olduğu için ve o anın heyecanından iki tarafta dikkat etmez ipe zaten şeffaf olduğu için beyaz çarşafta yapmanız mantıklı. Bende seninle aynı durumdayım okudum işim var çalışıyorum fakat gel gör ki toplumumuz tabulardan ibaret. Benim de 1 yıl sonra düğünüm olacak gibi belki daha erken konuştuğum çocuk asker olduğu için belli değil yani :) bilindik bir doktora da gitmeyeceğim dikiş atılacak tamam kafasındayım . Allah yardımcın olsun elimden bir şey gelirse her şeyi sor yardımcı olurum

Yavrucum Allah sabır versin. Kimsenin ne yaşadığını bilemiyorsun. Ama araştırmalarım sonucu geçici dikimin mantıklı olduğuna karar verdim. Çünkü dikiş atıyorlar ilişki sırasında da dikiş patladığı için kan geliyor. Bir doktorla görüştüm ben kalıcı yapmıyorum garanti değil ve önermiyorum demişti. Dikiş ipleri de eriyen ipler olduğu için ve o anın heyecanından iki tarafta dikkat etmez ipe zaten şeffaf olduğu için beyaz çarşafta yapmanız mantıklı. Bende seninle aynı durumdayım okudum işim var çalışıyorum fakat gel gör ki toplumumuz tabulardan ibaret. Benim de 1 yıl sonra düğünüm olacak gibi belki daha erken konuştuğum çocuk asker olduğu için belli değil yani :) bilindik bir doktora da gitmeyeceğim dikiş atılacak tamam kafasındayım . Allah yardımcın olsun elimden bir şey gelirse her şeyi sor yardımcı olurum
Rabbim seninde yardımcın olsun bnaa da aynısı söyledi doktor başka bi kadına yumurtalık için gitmiştim onada sordu kalıcı da kanamama ihtimali çok düşük dedi geçicice kanar dedi bnmde aileler istemediği için çok korkuyourm kanama olmazsa bn ne yaparım ama doktorun sekreteri korkma sonuç olan çok oldu geçici yapalım dedi Sadeec sen zman bulmaya çalış hangisini istersen o uygun olur dedi. Bi hata oldu düzeltmesi ise işkence gibi rabbim seninde bnmde yardımcımız olsun egerki sen bnden önce evlenirsen mutlaka yazmasını isterim bn evlenirsem direk yazarım en azından birbirimize destek olurz

Rabbim seninde yardımcın olsun bnaa da aynısı söyledi doktor başka bi kadına yumurtalık için gitmiştim onada sordu kalıcı da kanamama ihtimali çok düşük dedi geçicice kanar dedi bnmde aileler istemediği için çok korkuyourm kanama olmazsa bn ne yaparım ama doktorun sekreteri korkma sonuç olan çok oldu geçici yapalım dedi Sadeec sen zman bulmaya çalış hangisini istersen o uygun olur dedi. Bi hata oldu düzeltmesi ise işkence gibi rabbim seninde bnmde yardımcımız olsun egerki sen bnden önce evlenirsen mutlaka yazmasını isterim bn evlenirsem direk yazarım en azından birbirimize destek olurz
Merak etme canım. Mutlaka yazarım düşenin halinden düşen anlarmış. Mantıkken geçici garanti olur çünkü orada dikiş var ve kanayan dikiş benimde ilişkim olmadı zaten neden kalıcı yaptırıp işimden ve sosyal aktivitemden geride kalayım. Bir arkadaşım vardı onunda arkadaşı gidip geçici yaptırmış şu an evliymiş ama tabi benim durumunu bilmediği için hangi doktor diye soramadım geçici de doktorun da önemi yok bence dikiş atacak o kadar eee doktor da dikiş atmayı biliyordur yani 😅 psikolojik olarak çok zor bir süreç ama bunu gözünde büyüttüğünde çıkmaza giriyorsun o yüzden mantıklı hareket etmen gerekiyor. Olan oldu ne yapacaksın dünyanın sonu mu? Yada senin karakterini belirleyen o mu? Burada namus bekçileri var ama evlenipte kocasını aldatan çok kişi var kimse kimseyi yargılamasın moralin bozuldukça yaz bitanem destek oluruz birbirmize

Ben şunu anlamadım. 4 yıldır bi ilişkiniz var ama başkasıyla mı birlikte oldun? Yoksa o 4 yıl önceki bi olay mı?

Aksine ben tutulabilir bir tarafı olduğunu düşünmüyorum sırf adamı yalaniniza inandırmak için cerrahi operasyon geçirmek resmen dolandırıcılık geliyor bana.
Size demiyorum yanlış anlamayın fikrimi beyan ediyorum.
Topluma gelince herkes kendi namusuna baksın .
Eş olacak insana ömür boyu yalan söylenir mi bu yalan yormaz mi insanı ?
Doğrusunu siz biliyorsunuz çünkü ölene kadar ona yalan söyleyip ilkimsin mi diyeceksiniz . Bu çok yorucu🤦🏻‍♀️

Aksine ben tutulabilir bir tarafı olduğunu düşünmüyorum sırf adamı yalaniniza inandırmak için cerrahi operasyon geçirmek resmen dolandırıcılık geliyor bana.
Size demiyorum yanlış anlamayın fikrimi beyan ediyorum.
Topluma gelince herkes kendi namusuna baksın .
Eş olacak insana ömür boyu yalan söylenir mi bu yalan yormaz mi insanı ?
Doğrusunu siz biliyorsunuz çünkü ölene kadar ona yalan söyleyip ilkimsin mi diyeceksiniz . Bu çok yorucu🤦🏻‍♀️
İlkim olacak zaten bekaretimi ben kendim bozdum kazara. Ben bu durumu anlatsam kafasında şüphe olacak gerçeğini ben bileceğim ama o hep ihtimal verecek

Hadi anlat mastürbasyon sonucu bekaretim gitti diye anlar mı kafasında kurup duracak yattı mı birileriyle diye .
elbette inanmaz inanmak istemez ki ben erkek olsam acaba ? mı diye aklımda hep bir soru olur. gerçekten seviyorsa razı gelir. ki kızlık zarı tıpta herkes de kanama yapmaz

X