Kızlığın zarı

shiining

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
233
2
Kızlar ben küçükken 14-15 yşlarında, daha ergenlik döneminde bu konuları yeni öğrenmiştim. sağdan soldan duyduğum bilgiler vardı sadece. ve vajinama pijamamın dışından birşeylerle git gel yaptığımda zevk aldığımı farkettim. tek bildiğim buydu. bir gün canımı acıttım bi gece iyi hatırlıyorum ve ertesi gün adet olmuştum. o zamanlar kızlık zarından habersizdim. ama gece kan geldiğini hatırlamıyorum. bu böyle kaldı ve ben bunu yapmaya devam ettim. çoğunlukla pijamamın üstünden yapıyordum. daha sonra büyüdüm,bazı şeyler öğrendim ve bilinçli bi şekilde kendimi tatmin etmeye başlamıştım. kızlık zarını öğrendim daha sonra da. ve merak ettim bi gün, parmağımı sokmayı denedim ve parmağım hiç bir engelle karşılaşmadı. yani kızlık zarım ya daha önce bozulmuştu ya da daha önce hiç yoktu. bunu iki yıl önce farkettim. iki yıldır hep aklımda. bu süreç içinde kimseyle herhangi birşey yaşamadım. kendini eşine saklamak isteyenlerdendim ben hep. hala öyleyim ama bu konu kafamı öyle karıştırıyor ki. doktora gitsem bana benim küçükken yaptığım bu küçük tatminler yüzünden mi yoksa hiç olmama vs. gibi bir durum olup olmadığını ayırd edebilir mi acaba? ve kalıcı olarak yaptırmak istiyorum ne olursa olsun. önümde uzun yıllar var çünkü evlilik için, nasıl olur nasıl yaptırabilirim yaptıranlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. çok teşekkür ederim herşey için. kızlar başlık kızlık zarı olacaktı düzeltemiyorum.

Son düzenleme:

Bence daha çok oraya el atma. belliki senin kızlığın geride. bazılarınki çok ilerde bazılarınki çok geride olmama gibi bi durum olmaz.

doktorlar tam olarak kızlığın ne zaman bozulduğunu bilemez. tam emin değilim ama örnek veriyorum 1 hafta-10 gün içindeyse yeni olduğunu anlar. ancak 1 yıl önce olmuş bu ya da 3 yıl önce olmuş diye ayırt edemez.
kulaktan dolma bilgileri tabi, yanlışım varsa düzeltsinler. veya teknoloji ilerlemiştir o zamandan bu zamana bilemem.

kızlık zarı dikimi de bir kalıcı olarak yapılıyor, bir de geçici olarak. lokal anestezi ile yapılıyor. arasında ne fark var bilmiyorum. estetik bölümüne giriyor. o bölüme bi bak istersen, yaptıran vardır mutlaka

Son düzenleme:
dr a git burdan biz napalım ayrıca zar duvar gibi bişeymiki parmağını soktuğunda deysin ne alaka

Öyle pijamanın üzerinden bişeyler yapmakla kızlık zarı bozulmaz. Geridedir veya başka bir şeydir. Burada ekran karşısından kimse yardımcı olamaz sana bu konuda, doktora git.

Ha başka bir şeyler varsa ve bozulduğundan eminsen ve kalıcı(?) olarak yaptırmak istiyorsa hymenoplasti konularına göz at.

Son düzenleme:

Kızlık zari doğuştan olmayan insanlar cok nadir var bilmiyorum sen onlardan misin ama bence de geridedir senin zarın. Kendini tatmin ederken içine birşey sokmayi denedin mi anlayamadım ama (kusura bkma biraz argo konuşuyorum ama tanimliycak başka kelimeler gelmiyor aklima) sadece sürtünme yoluyla yaptıysan birşey olmaz diğer yolu denediysen yırtılmış olabilir bi doktora git bence

daha fazla kurcalama ıyıce ayarı kaçacak..

ne cesaret bırde parmağını sokup bakmışsın orda mı dıye..

dokunsaydın,parmağınla delip,aa burdaymış dicektın herhalde

Doktora gitmen en doğrusu fakat gerçekten şaşırdım parmağını içeri sokmana, cahil cesareti olsa gerek

doktora git; ben böyle böyle yaptım bakın bakalım benim zar yerinde mi? de

Son düzenleme:
Bu yaşta ne bu merak ??? :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlık zarı giriştedir ve ortası açıktır. Öğle olsaydı kızlar nasıl adet olurdu? Kalın bir cisimle müdahale edilmedikten sonra kızlığa bişey olmaz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…