Kızlarrrrrrrrrrr :(

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
KIZLAR YARDIM NEOLUR :) BNM ADETİM 4 GÜN GECİKTİ.HEVESLENMEKLE,HEVESLENMEMEK ARASINDA GİDİP GELİYORUM.TEST ALMAK İSTEMİYORUM ÇIKMIYO MORALİM BOZULUYO :KK43: BİLİYORUM HENÜZ ERKEN BELKİ AMA BİDE BUGÜN AÇIK KAHVE AKINTI GELDİ BİRAZ. YA BELİRTİLERİ NEDİR? MİDE BULANTISI İÇİN ERKENMİ BİLMİYORUM.AMA MİDEM ÇOK BULANIYO.YOKSA PSİKOLOJİKMİ ETKİLENDİM :) YORUMLARINIZI,YARDIMLARINI ZI BEKLİYORUM...:kedi:

4 gün geçmiş varsa testte çıkar bence böyle stres yapıcağınıza test yapın
biliyorum o tek çizgiyi görmek çok sinir bozucu bi durum
ama böyle beklemek daha stresli
inşllh hamilesindir

Sağol canım.allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin ama dediğin gibi o çizgiyi görmek istemiyorum... :KK43: biraz belirtilerim uyuyomu sanki ne :) ?

önceden regli öncesi açık kahve gelirmiydi?belki stresten reglin gecikti sökülmen yavaş olucak
ben hamile kaldığım ay adet ile aynı belirtiler vardı sadece göğüslerim çok şişti ve acıyordu

evet daha önceki aylarda da böle lekelenme oluyomuydu?belirtiler için erkenmi bilmiyorum arkadaşım ama test yap kendine böyle daha çok işkence ediyorsun..inşallah hamilesindir..

KIZLAR YARDIM NEOLUR :) BNM ADETİM 4 GÜN GECİKTİ.HEVESLENMEKLE,HEVESLENMEMEK ARASINDA GİDİP GELİYORUM.TEST ALMAK İSTEMİYORUM ÇIKMIYO MORALİM BOZULUYO :KK43: BİLİYORUM HENÜZ ERKEN BELKİ AMA BİDE BUGÜN AÇIK KAHVE AKINTI GELDİ BİRAZ. YA BELİRTİLERİ NEDİR? MİDE BULANTISI İÇİN ERKENMİ BİLMİYORUM.AMA MİDEM ÇOK BULANIYO.YOKSA PSİKOLOJİKMİ ETKİLENDİM :) YORUMLARINIZI,YARDIMLARINI ZI BEKLİYORUM...:kedi:

4 gün geciktiyse testte çıkar.Benim 3. günde çift çizgi çıktı.

evet bazen adetimden öncede kahve leke oluyodu :KK43: ama en az 1 saat sonrada adet geliyodu.bu biraz değişik yada ben öyle düşünmek istiyorum :KK43:

kardes hastaneye git kan tahlılı yapdır kan daha çabuk öğrenirsin idrar tahlılınden bazen görünmüyor inş hamilesindir

kızlar sağolun ama malesef yine hamile değilmişim. adet oldum bitti bile.ama bi tuhaflık var,gözüm seyiriyo gibi yumurtalıklarımın orda sürekli bişe var.anlayamadım.bebek olmadığı kesin ama ne :KK43:

selam kizlar....bu ay hamilelik icin cok calistim ama 4 gundur idrar enfeksiyonuymusum..hamile kalma sansim bittimi bu ay ??? zaten goguslerimde agri basladi sanirim adet belirtisi:KK43:(

X