kızlarrrrrr ?????

mujdes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
1.403
21
nerdeki o ?? hic bilmiyorum canım ben acıbadem kadıköy e gidiyorum ama doktor değiştirince medipol e gectim kısmetse dogum da orda olucak.. delta anadolu yakasında mı??

özel delta hospital hastanesine giden varmı aranızda ?????
CADIARZU bekliyorummmmm

Son düzenleme:
evet yaa onu yazmayı unutmuşum heheh :dance: aslında medipol leyla hanıma gidiyorumda bu özel delta da hakan bey varmış çok iyi dr. doğum ücretleride daha düşük yeride küçükyalıda benim patronumun eşi orda doğum yapmış iki bebeğinide ondan biliyorum bu dr. ama daha hiç gitmedim a.s.

valla ben medipolde hakan apaydına gidiyorum muhtesem bi doktor bence ona git cok memnun olursun benim tanıdıgım bi cok kisinin dogumunu yaptırdı cok ilgili bi doktor cnm sen bilirsin tabi yinedee

CADIARZU bekliyorummmmm

HASTANEYİ BİLMİYORUM AMA, BÖLÜM SORUMLULARIYLA GÖRÜŞÜP,
KONU BAŞLIĞINI DEĞİŞTİR BENCE.
DELTA HOSPİTAL HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?
ŞEKLİNDE DÜZELTİRSEN, DAHA ÇOK YAZAN OLUR.
SENDE DAHA ÇOK YORUM SONUCU KARAR VERİRSiN.
KOLAY GELSİN

CADIARZU bekliyorummmmm

Ben birden fazla gittim Delta Hospital hastanesine, Jin. Sevgi hanıma.. Ben PKO rahatsızlığımdan ötürü gitmiştim ısrarla kilo ver ve çocuk yap demişti bende kadının kolayına geldiği için bir çok şey doktorumu değiştirdim. Birde vücudumda oluşan çıbanlar için cildiyeye gitmiştim o da aynı şekilde çok ilgilendi sağolsun :)))) şaka tabi... ben biraz pimpirikliyim ama çok doktor değiştirdim bu yüzden. Arkadaşım gitti Sevgi hanıma o çok memnun kaldı mesela çünkü hamileydi:) Ben biraz sorunlu hastaydım uğraşamadı benle :p

Ben birden fazla gittim Delta Hospital hastanesine, Jin. Sevgi hanıma.. Ben PKO rahatsızlığımdan ötürü gitmiştim ısrarla kilo ver ve çocuk yap demişti bende kadının kolayına geldiği için bir çok şey doktorumu değiştirdim. Birde vücudumda oluşan çıbanlar için cildiyeye gitmiştim o da aynı şekilde çok ilgilendi sağolsun :)))) şaka tabi... ben biraz pimpirikliyim ama çok doktor değiştirdim bu yüzden. Arkadaşım gitti Sevgi hanıma o çok memnun kaldı mesela çünkü hamileydi:) Ben biraz sorunlu hastaydım uğraşamadı benle :p

hımm anladım canım yani çokda kötü sayılmaz hastane diyorsun yorumların için saol şekercim ...
şuan dada bebeğin yokmu ?? eğer yoksa inşallah bir bebişin olurrr öptümm

hımm anladım canım yani çokda kötü sayılmaz hastane diyorsun yorumların için saol şekercim ...
şuan dada bebeğin yokmu ?? eğer yoksa inşallah bir bebişin olurrr öptümm

Hastane güzel, tavsiye ederim. Doktorlardan yana şikayetçiyim. Ben şuan 3,5 aylık hamileyimm :) Teşekkür ederim.

X