Kızlarrrrrr acil durummm

Bartug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
28
6
Merhabalar herkese benim bi sorum olacak bayanlar. Sevgilimin benden soğuduğunu nasıl anlarım ve nasıl davranmam gerekir❓❓ bana yardım edin lütfen.😓😓

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eskiye oranla daha ilgisiz daha umursamaz davraniyorsa ustunuzde daha az dusuyorsa olabilir. Ben soguyunca ole yapiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sevgilinizin sizden soğuduğunu siz anlamadıysanız bir nasıl anlayabiliriz ki :KK51:

birşey mi oldu ya da birşey mi söyledi nerden çıkarttığınız soğuduğunu ?

bu soruya cevap verdiğinizde ancak aranızdaki soğukluğu giderme konusunda fikir verilebilir diye düşünüyorum :KK14:

Ya öyle gözle görülür bişey olmadı da önceye göre daha az üstüme düşüyor çok sık konuşamıyoruz artık ya da nazımı çekemiyor diyebilrim.bn çok mu abartıyorum acaba diyorum yanlış mı düşünüyorum acaba diyorum paylaşıyım dedim:)

Ya öyle gözle görülür bişey olmadı da önceye göre daha az üstüme düşüyor çok sık konuşamıyoruz artık ya da nazımı çekemiyor diyebilrim.bn çok mu abartıyorum acaba diyorum yanlış mı düşünüyorum acaba diyorum paylaşıyım dedim:)

mevsimsel geçişten olabilir :KK51:

sözlenmeden önce bizim de öyle bi evremiz olmuştu :KK1:

biraz daha bekleyin, ilgisizliği devam ederse ilişkinizde değişiklikler yapın.. :KK14:

Telekkür ederim 👍

Belki tahamüllü kalmarı artık size karşı çok dırdır ediyosan şekerim:)) ?

Yok hiç dırdırcı biri değilimdir😜3 yılın verdiği rahatlığa ya da artık aşkın bitmiş sevginin başladığına veriyorum ama 3yıl kısa bir zamn mı aşkın bitmesi için?

Sıkılmış olabilir ama umarım geçici bişeydir.Arada bizim de öyle devirlerimiz oldu.Ama sonra geçti.

Sevgilinin senden soğuyup soğumadıgını kimseye sorma;
çünkü sen bunu "hissedersin". en akıllısından, en aklı karışığına, en şusundan en busuna kadar her kadına bu yetenek bahşedilmiştir.
bu soruyu birilerine soruyorsan sen de soğudugunu hissediyor fakat kabullenmek istemiyorsundur.

X