Kizlarrrrr Testim Positiff

cidy tebrik ederim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindimm

canım çok tebrik ederim sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah....

canım tebrik ederim Allah sonuna kadar gitmeni nasip etsin tüm isteyenlerede nasip etsin

gözün aydın.allah tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallah..amin

tebrik edrim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminn artık geçmişi düşünme geleceğe bak olumlu düşün olumlu şeyler olsun allaha emanet olun bebişin ve sen

canım yaa inan çok sevindim. biraz olsun sayende umutlandım.. inş bende birgün buradan hamişim diye bağırırımçok sevidnim canım.. biliyorsun bende dış gebelik geçirdim.. o yüzden diyorum.. kaderdaşız ondançok sevindim canım.. inş bu kez sağlıkla kucağına alıcaksın canım daırısıda bizlere olur inşş..:))

Canim Benim. Güzel Allahim Tamamina Erdirsin Inşallah Sağlikla:)

canim arkadaslarim hepinize coooooooooooooooooook tesekkürrrrrrrrrr ederim allah isteyen herkeze en kisa zamanda hayirli ve saglikli bebisler nasip eder insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn Şeniz Şeniz
:teytey: :teytey:

:dance: Arkadaslar temin test yaptim positiffff :dance: cikti allahim insallah bu sefer hersey yolunda gider amin :teytey:

canım tebrik ederim Şeniz Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza :teytey:

tbrkler allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tebriklerrrrrrrr inş.güzel bir hamilelik geçirirsin ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

canım tebrik ederim.. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve bebeğini sağlıkla kucaklamanı nasip etsin Rabbim.. bir sorun çıkmaz inşAllah canım içini ferah tut sen..

cidycim çok sevindim banada bir umut oldun:1hug: inşallah herşey yolunda gider
tebrikler canım

sagolun canlarimmmmmmmmm allah isteyen herkeze nasip etsin insallahh :))))))

tebrikler canım. allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerim. herşey gönlünce olur inşallah. rabbim bizlere de sağlılklı hayırlı evlatlar nasip etsin. darısı başımıza inşallah

tebrikler tatlım Rabbim hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin negatifliğe son ver artık herşey çok güzel olacakkkkk

tebrikler tatlım sağ salim kucağına alırsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…