Kizlarrrrr Testim Positiff

Tebrikler cnm allah sağlıkla kucağna almayı nasip eder inşallahh pozitif düşün oLumlu olki olumlu şeyler olsunyerimseniben

ayy canım tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım bize de dua et olurmu

zeliscim canim cok cok tesekkür ederim allahim ins. isteyen herkeze nasip etsin.
adetim 1 gün gecti ama belli olmuyordu bazen erken bazende gec oluyordum ben son ana kadar bekledim
ayni adet olcakmisim gibi agrilarim vardi hala var :))

hayırlı olsun cidy, tebrik ediyorum, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
sağlıklı ve hayırlı evlat diliyorum sana ve hepimize

bu arada benimde belim ve kasıklarım çok ağırıyor ama bakalım, hayırlısı

baharcim cok sagol ins. hersey yolunda gidcek
sende hayirlisiyla yavrunu kucagina alcaksin ins. :))

eslencim cok cok tesekkür ederim güzel dileklerin icin insallah sende hamissindir :))))

ceylancim cok teskkür ederim dualarim sizinle allah isteyen herkeze nasip eder insallah AMINNN :))

tebrikler canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

tebriklerrrrrrrrrrrr bir hamile daha kazandik ne guzel yaa Allah tamamina erdirsin insallah canim....

gozun aydın canım insallah bu sefer sorun yasamazsın ben bise sormak istiyorum dıs gebelik gecirmissin ameliyatmı oldun yoksa dustumu bide ne kadar korundun bende dış gebelik gecirdim o yuzden soruyorum tekrar hayırlı olsun

nazlicim tesekkür ederim .
evet canim laparoskobi ameliyati oldum 12.ayda 2007 de 3 ay korunduk sonra bugün testim positif ama tam sevinemiyorum korkum var aynisini yasamaktan
sanada gecmis olsun ins. tekrar hamis kalirsin :)

pembecorap cok tesekkürler allah sanada nasip etsin en kisa zamanda :))

canım ne mutlu sana....:teytey: ayy ne güzel yaa.... senide babayıda tebrik ederim hayırlısı olsun ... rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah.. darısı başımıza....a.s.

gözün aydin Allah saglikli sekilde kucagina almayi nasip etsin Amin...

hadı hayırlısı olsun allah kucagına almayı nasıp etsın ınsallah..

hürremcim cok tesekkür ederim allah sanada nasip etsin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…