Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

bilmiyormuş canım bence fazla kurcalamasın pc elinde kalır :KK53::KK53::KK53::KK53:

bak bak havalara bak görmiycemi sandım dimi pc değil de sen kalcan elimde bak :KK15::KK15::KK15:

anlıyoruz bu işlerden :KK51:

aslında yaparımda sizi denedim ben bakalım biliyomusunuz diye:KK14::KK53:

canım googlea yazarsan windows paket uyumluluk sorunu diye resimli anlatım falan çıkar herhalde
bakcam cınım bu nar benle dalga geçiyo konuşturma onu arkamdan:KK17::KK19:

aynen office proğramları desteklemediği için yapamıyor yeni sürüm yapması lazım
ben tarif şimdilik işini görür
hadi kıss yapamadınmı beceriksiz şey :KK1::KK1::KK1:
bak bide buraya... aynı işlem

http://www.merakname.com/print-screen-nasil-yapilir/

biliyodum zaten hepsini ben seni denedim bilip bilmediğini işimi yapıp gelcem gözüm üstünde :KK55::KK55::KK55:

bak bak havalara bak görmiycemi sandım dimi pc değil de sen kalcan elimde bak :KK15::KK15::KK15:

biliyodum zaten hepsini ben seni denedim bilip bilmediğini işimi yapıp gelcem gözüm üstünde :KK55::KK55::KK55:

ahahahaa yirin kızım o minnacık patilerini attırma tepemi :KK55::KK55::KK55:

kuzucum baktın yapamadın git bi internet kafeye ordan gir kariyere yazdırı ver :KK34:

virüs proğramın yokmu bebeeem tarat defolsun gitsin :KK34:

ı ıh bu öyle değil canım klasörün esas halini saklayıp klasörü silik bi şekilde gösteriyor sonunu .exe yapıyor tek çözüm format işte attırıcam bi arkadaşa da erteliyorum yani dışarıdan bulaşsa temizlersin ama windowsun kendi kendine ürettiği bivirüs dosyalar bozuluyor :/

ahaha bilmez miyiz aslında sen nsa üssünde çalışcak kadar pc kullanan bi insansın alonecum :KK51:

ı ıh bu öyle değil canım klasörün esas halini saklayıp klasörü silik bi şekilde gösteriyor sonunu .exe yapıyor tek çözüm format işte attırıcam bi arkadaşa da erteliyorum yani dışarıdan bulaşsa temizlersin ama windowsun kendi kendine ürettiği bivirüs dosyalar bozuluyor :/

ocaman dediğin gibi canım
bi format herşeyi halleder :KK1:

onu beceremiyorum işte ben herkes elazım bu pc işlerinden anlayan bir arkadaş ona vericem halletsin :KK70:

valla canım bende pc den anlayan eleman çok hepsi formatcı cinsinden.bikeresinde işim düştü önüme gelen söledim allah rızası için bi format die
anaaaaam hepsi erteledi durdu benimde kafa attı.format nassı çekilir detaylı bi şekilde yazdırdım bi kağıda.oturdum pc başına yaptım formatımı ve başardımda:KK53::KK53::KK53:

ama ilk ve son oldu uğraşasım gelmio götürüp veriorum servise 20 kağıda hallediolar kimseye ağız eymiorum artık :KK43:

valla canım bende pc den anlayan eleman çok hepsi formatcı cinsinden.bikeresinde işim düştü önüme gelen söledim allah rızası için bi format die
anaaaaam hepsi erteledi durdu benimde kafa attı.format nassı çekilir detaylı bi şekilde yazdırdım bi kağıda.oturdum pc başına yaptım formatımı ve başardımda:KK53::KK53::KK53:

ama ilk ve son oldu uğraşasım gelmio götürüp veriorum servise 20 kağıda hallediolar kimseye ağız eymiorum artık :KK43:

ya benim arkadaş da öyle yapıcak yapıcak hep bi aksilik çıkıyor bi yandan bana program kullanmayı öğretiyor gerçi çocuk da haklı da :KK70:

ahahaha çok şekersin ya kağıda not mu aldın kız bi de :KK70: cdyi takınca talimatları o veriyor ama benimki işte o windowsun kendi virüsü olduğu için d yi de formatlayıp baştan oluşturmam gerekiyormuş orda takıldım ben :KK70:

X