Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Motalim bzuk kizlar ya saclarimi kestirmek zorunda kaldim nasil uzar hemen :KK43:((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bana saç deme :KK14::KK14::KK14: kuaför saçlarımı katletti resmen..bi haftadır deli gibi saç uzatma formülü arıyorum..
canım saç uzatmak için bi sürü formül var,ben bugun ınternetten HC diye bı marka aldım onu deneyeceğim,birde toz hardal kürü var onuda yapmayı düşünüyorum ama o bıraz ugrastırıyor

Ay kiyamam sen de mii :KK43: ben birsey okudum pirinç suyu hizli uzatiyormus denemek lazim 😊😊

hayatımızı etkiliyor resmen yahu :KK70: bazenkeşke uzaktan bakaydım içine girmeyeydim diyesimde olmuyor değil:KK14:

bu sabah kalktıgımda kendı kendıme söz verdım.akşam kk ya girmek yok,önce ütüyü yap sunu bunu yap falan filan diye..e akşam oldu,işten geldim amaaaaan azıcık keyfım var onuda ütü yaparak mı gecırıyım dıyorum:KK9::KK9:

Araştırdım canım hep iyi yorumlar var ama emin değilim.. hangi sehirden şekerim :))^

aslında arada banada güzel geldiğği oluyor :KK70: ama makyajsız bildiğin gudubetim :KK70: ruhsuz gösteriyor birde uçlar çalısüpürgesi gibi :KK70:

bende yakın zamanda saçlarımı boyattım..siyahtan çikolata rengine,uçlarına krepe balyaj yaptı..ama ucları aynen çalı süpürgesi..:KK37::KK37: aktardan yılan yağı falan almıştım onu sürüyorum bıraz ıyı geldi gibi,bide aktarcı otacının şampuanını verdı ondanda memnun kaldım

bende yakın zamanda saçlarımı boyattım..siyahtan çikolata rengine,uçlarına krepe balyaj yaptı..ama ucları aynen çalı süpürgesi..:KK37::KK37: aktardan yılan yağı falan almıştım onu sürüyorum bıraz ıyı geldi gibi,bide aktarcı otacının şampuanını verdı ondanda memnun kaldım

aaa evet onu bende duydum ya deneyeceğim inşallah bi ara alıp bende john frieda blonde kullanıyorum şampuan ve saç kremi sarı saçç rengini çok hoş bir ton yapıp ışıltı veriyor açtığını söyleyenlerde var ama aşırı memnunum çok güzel parlatıyor tabi bide uçlarına gliss argan yağı sürersem tavsiye ederim eee ombreli saçların nasıl oldu bi foto paylaşsana :)bi ara bende şu loreal ombre ile yapayım dedim krepe atmayı unuttum halbuki kafamda birtek bu vardııı sonuç hüsrannn :KK70: şerit gibi iz iz oldu işin tuhafı boyadım ertesi gün aklıma geldi anaaa ben krepe atmadım diye nasıl üzüldüm anlatamam sonra toptan açıldım işte :KK70: mecburrr napacan :KK70::KK1::21:

aaa evet onu bende duydum ya deneyeceğim inşallah bi ara alıp bende john frieda blonde kullanıyorum şampuan ve saç kremi sarı saçç rengini çok hoş bir ton yapıp ışıltı veriyor açtığını söyleyenlerde var ama aşırı memnunum çok güzel parlatıyor tabi bide uçlarına gliss argan yağı sürersem tavsiye ederim eee ombreli saçların nasıl oldu bi foto paylaşsana :)bi ara bende şu loreal ombre ile yapayım dedim krepe atmayı unuttum halbuki kafamda birtek bu vardııı sonuç hüsrannn :KK70: şerit gibi iz iz oldu işin tuhafı boyadım ertesi gün aklıma geldi anaaa ben krepe atmadım diye nasıl üzüldüm anlatamam sonra toptan açıldım işte :KK70: mecburrr napacan :KK70::KK1::21:

Gecen gun kuaför saçlarımın uçlarından aldı güya , bütün renk gitmiş. .ucunda mini mini minnak bi renk kalmış :) şimdi HC diye bi ürün aldım netten onu deneyeceğim

bu sabah kalktıgımda kendı kendıme söz verdım.akşam kk ya girmek yok,önce ütüyü yap sunu bunu yap falan filan diye..e akşam oldu,işten geldim amaaaaan azıcık keyfım var onuda ütü yaparak mı gecırıyım dıyorum:KK9::KK9:

bosverr iyiki geldin kaynatiyoruz iste ne guzel :) ozlerim ben seniii

X