Kızlarrrr Adeti düzenli,kilo problemi olmayan,sivilcesi tüylenmesi olmayan PCOSlu var mı aramızda ?

kimyonkokusu

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
411
398
Hanımlar bunu merak ediyorum. Bana konulan teşhisten emin olamıyorum çünkü o yüzden soruyorum.
Yukarda yazdıklarımın hiç biri yok. Farklı farklı doktorlara rutin kontroller için gittiğimde hiçbiri pcos var demedi sadece bir tanesi dedi (1 yıldır gebelik oluşmadı)

Amh : 4,66

Bunlar olmasa da pcos teşhisi almış olan var mı aramızda ?

Bana da sadece 1 doktor, cok yumurtan var ve kistik gibi duruyor sen pcos sun dedi. Diğer hic bir belirtim yok. O ay hormonlarima baktiracaktim ama hamile oldugumu öğrendim. Sağlıklı ilerlemedi ama gebe kaldim doğal yolla. Sonraki muayenelerde kendi doktoruma sordum bunu. Oyle bisey yok gayet normal yumurtaların dedi. Bazen bazı doktorlar hemen yapıştırıyor pcos diye. Bence baska doktora da danışın bunu özellikle sorarak

Benim hormon testlerim yapıldı hormonlarıma normal dedi ama, pcos görünümü var dedi. Evet tekrar başka birine daha gözükmek istiyorum

Ben canım ne regl gecikmesi ne tüylenme ne kilo hiç bir belirtisi yok gidip hormon testi de yaotirdim herşey normal çıktı bir tık prolaktin yüksek çıkmıştı ama gel gorki pcos var

bana normal demişti, başka bir doktora da gösterdim o da prolaktinin yüksek olması adeti düzenli olan kadınlarda sorun teşkil etmez demişti.
Ay bilmiyorum yaaa küçük küçük bir sürü yumurtan var dedi ama ve amh de aslında yüksek çıktı bu pcos olduğunu gösteriyo sanırım, hani bana diyo ki seninki ileri derecede değil. Olabilir mümkün.. ama öncesindeki 2-3 dr bana yumurta rezervin çok iyi hemen hamile kalırsın diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…