kızlarrr yardımmm lutfennnn

senem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
126
0
41
2 aydır korunmuyorum.ağustosun 11 nde hasta olmustum daha sonra bu ayın 6 sında hasta oldum genelde bır hafta gerı atar benım.bu aralar hasta olmam gerekıyor normalde aybası belırtılerım var kasıklarım cok agrıyor bacaklarıma vuruyor.goguslerımde sısme ve acıda oluyor.mıde bulantım oluyor ama daha hasta :dance::dance:eek:lmadım.2 gun once ıdrar testı yaptım pozıtıf cıkmadı.hamıle kalmısmıyımdır acaba???

Son düzenleme:
benimde bugün adet olmam lazımdı ama olmadım.test yaptım çıkmadı.5-6 gündür rahmimde bir ağrı ve beyaz akıntım var sadece.başka bir belirtim yok.bence sen testi bidaha tekrarla.çünkü benim 2 ay önceki düşüğümde adetim biteli 15 gün olmuştu idrarda cıktı.kanda beta hcg187ydi..üstüne görme olayı yani.herzaman dikkatli olmak lazım.sen tekrarla testi.herzaman bir ümit vardır.taki adet görünceye kadar.zemuszemus

2 aydır korunmuyorum.ağustosun 11 nde hasta olmustum daha sonra bu ayın 6 sında hasta oldum genelde bır hafta gerı atar benım.bu aralar hasta olmam gerekıyor normalde aybası belırtılerım var kasıklarım cok agrıyor bacaklarıma vuruyor.goguslerımde sısme ve acıda oluyor.mıde bulantım oluyor ama daha hasta :dance::dance:eek:lmadım.2 gun once ıdrar testı yaptım pozıtıf cıkmadı.hamıle kalmısmıyımdır acaba???

Canım arkadaşım, umutlarını kırmak istemem çünkü herkeste aynı olacak diye bir şey söz konusu değil. Benim adetlerimde seninki gibiydi. Her ay mutlaka 2-3 gün geri atardı. Ama bu ay 4 gün gecikmeyle maalesef adet oldum. Hamile olduğumu sanıyordum, çünkü tüm belirtilerini taşıyordum. İlk yaptığım test pozitifti ama sonra yaptıklarım hep negatif çıkıyordu. Bir anlam veremiyordum ama hamile olduğuma kesinlikle emindim. Ama sonuçta dün adet oldum ve hayallerim yıkıldı.:gitme: umarım sen hamilesindir canım....

CNM yineden bi kan testi yaptır derim ben emin ol en azından....

1 nde hasta olmam gerekıyordu dun aksam azcık kan geldı oldum zannettım daha sonrakı gun (bugun) kahverengı geldı henuz olmadım acaba hamilelik durumu varmıdır?fıkrı olan varmııııı

sagol cevabın için:) insan flkirlere o kadar ihtiyacı oluyorkı 1,5 senelik evliyim 2 aydır korunmuyorum tecrube olmayınca zor oluyor

Son düzenleme:
bıraz daha bekleyım kan testı yaptırıcam:)ınsallah hasta olmam hayırlısı Allah tan tabı...

yarın olmazsam pazar gunu kan testı yaptırırım:)ıdrar hemen cıkmayabılıyor.dun bıraz gelınce adet oldum sandım ama bugun bısey yok kahverengı tabı olabılırmde:KK43:

canım kan testinde hemen çıkar inş seninledir meleğin canım hayırlısıyla

bır an ne kadar ümitlendım hamıleyım sandım:KK43:neyse devam Allah butun ısteyenlere nasıp etsın ınsallah.

sagol cevabın için:) insan flkirlere o kadar ihtiyacı oluyorkı 1,5 senelik evliyim 2 aydır korunmuyorum tecrube olmayınca zor oluyor
korunmayı bıraktığın dönemde bu şekilde adet düzensizliği olması normalmiş canım.çok fazla ümitlenme ama yinede kendini fazlada salma.allahtan ümit kesilmez

evet boyle adet duzensızlıklerım olmazdı aslında ben hıc korunmadım yanı hap felan kullanmadım eşim korundu ama 2 ay az bır sure uzulmek ıcın yumurtlama zamanını hesaplayıp ılıskıyı daha sık yapmak gerek:)

X