kızlarrr yardımcı olun bana yaaaaa!!!...

canm bence hamılesın benm oyle lekelenmem adet gecıkmesınden bır hafta sonra oldu cok hafıf pembeydı dr um ılac verdı kullandm ve kesıldı.5 haftalık hamışım nasıpse.test yap derım hıc bekleme kanamalar ıcınde dr unla gorus kendıne guvene al derım.

eğer bekledigin bir bebekse hemen test yaptır benim üc hamileğimdede oldu lekelenme eğer varsa cıkıyor zaten ben kızımda üc gün ğecmisti yaptığımda ve cıkmıstı hemen doktora ğittim düsük tedavisine basladı korkutmak istemem ama her seyin bastan tetbirini almak daha iyi sonradan üzülmektense zaten bebek varsa silikte olsa cıkıyor

ya ben bişi sormak istiyorum lekelenme adetten önce mi olmuştu benim adetten :uhm:4,5 gün önce oldu adet günümde şuan geçeli 3.gün dün test yaptm ama negatifti?

kızlar merhaba paylaşabileceğim tek sizler varsınız ve sizlerin fikrini almak için açtım bu konuyu.adetim iki gün geçti ve bugün üçüncü gün.adet olmam gereken günde sadece bir damla kahverengi gibi bi kanama oldu.ama kırmızı değil kahverengi.dedim herhalde adet olcm.ama kesildi yani akşamdı ve bikez oldu.dün sabah kalktım 10 gibi yine bir damla ve kahverengi leke.sonra gece yatmadan yine 1 damladan bile küçük bi leke.bu sabahta hiç bişey yok.ama karın ve bel ağrılarım oluyo.oysa bundan önceki adetlerimde hiç önce küçük bi kanama ve arkası gelir sekilde değil hep birden gelirdi.etrafımdakiler hamilelikte olur diyolar ama.göğüslerim çürük gibi ağrıyo el değmiyo.uçlarına da tabi.o kadar büyüdülerki sütyenlerim olmuyo artık nadide sultan gibi geziyom etrafta:))belimda ve kasığımda arada kasılmalar ve bacaklarım çok ağrıyo test yaptıramam beklicem eşime söz verdim aranızda böle olup hamile kalanlar varmı benim annemdede olmuş fakat bi kez olmuş okanama bende 2 gün de 3 kez oldu ama resmen kahverengi yaaa.yardım edin lütfen ümitlenmeyim diyorum ama ..şimdiden saolun arkadaslar

cnm benimde lekelenmem 4,5 gün sürdü damla bile değil ve kahverengiydi aynen hamileysek ikimizinde aynı zaman:teytey:

canim benim sen hic bekleme git hastanede bir kan ver ciksin ve rahatla...

bu isler stres yapmaya gelmiyor ..insallah hamilesindir canim hadi bakalim guzel haberlerini bekliyoruz.....

kızlar siz çatlatırsınız adamı vallahi ya bi test yapın ayol:mymeka: hele sevgi halan yapmamış kızlar ya bişey varsa ve kanama normal değildir gebeliklerde o yüzden bi an öence yapın testi sizde rahatlayın bizdeee :dilcikar:

X