kızlarrr yardımcı olun bana yaaaaa!!!...

canım hadi hayırlısı bakalım,inşallah hamişsindir :) haberini bekliyoruz...

canım idrarda çıkarmıki yaa adetten 10 gün gecmeli diyolar ama...yarın kan testi yaptırcam adet olmazsam inşş

canım haklısın bazen yanıltıyor ama benim adetim 2 gün geçmişti yaptım 2 çizgisilik olarak çıktı ama biraz bekledim sonradan çıkıyor yani 20 dk bekledim umarım hamilesindir :)

Canim Hamilelik Belirtilerine çok Uyuyo Ama Test Yapmani öneririm Sen De Rahat Edersina.s.

evdeki testler 2-3 gün gecikmede net çıkmıyor.
hemen kan tahlili yaptır.adetin 1 gün geçmiş bile olsa hamileysen kan testinde çıkıyor.
hadi ne durma

sevgiii eee bekliyoruz hala yazmamışsın bugun gidicektin doktora inş. iyi haberler verirsin

valla kız bak hususi seni merak ettim die girdim şimdi olsada olmasada hayırlısı olsun canım arkadaşın dediği gibi kaptırma kendini hadi inşallah güzel haberini bekliyoruz...

eğer bekledigin bir bebekse hemen test yaptır benim üc hamileğimdede oldu lekelenme eğer varsa cıkıyor zaten ben kızımda üc gün ğecmisti yaptığımda ve cıkmıstı hemen doktora ğittim düsük tedavisine basladı korkutmak istemem ama her seyin bastan tetbirini almak daha iyi sonradan üzülmektense zaten bebek varsa silikte olsa cıkıyor

Canım test yapmadınmı hala şimdi okudum yazılanları belkide hamişsin .Nasıl sabredebiliyorsun kızz.yarın inşallah müjdeli haberini burdan bizlerele paylaşırsınnna.s.

kızlar biliyorum sizleride merakta bıraktım hatta biraz sorumsuz davrandım cvb vermeyerekama çok köü oldum tamam son 6aydır her adet oluşumda bi yıkıma uğrardım ama bu seferkinin acısı bi başka koyverdiiçime.çok mutsuzum artık umudum kalmadı biliyorum abarttığımı düşüneceksiniz ama inanın çok istiyorum bu bebişi ve her gecen ay umudum dahada azalıyo ve hatta buay bitti umutlarım.eşime üzülüyorum onu baba yapamadım diyegerci haşa benim elimde değil aama üzülüyorum çünki biliyorum ne kadar istediğini içten içe nasıl isteyip bana belli ettirmediğini...neyse arkadaşlar umarım isteyen herkes en yakın zamanda bebişini kucağına alır inş.

arkadaşım üzülme ne olur
daha yeni düşünmeye başlamışsınız 6 ay olmuş daha bu çok uzun bir zaman değil bence
ben dört yıldır bekliyorum senağlama
her ay yeni bir umut yeni bir heyecan ama hepsinin sonunda hep aynı tanıdık bildik yıkım
allahım bebek isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın
seninde olur inşallah ama stres yapma ne olur stres olumsuz etkilerin başında geliyor
bak bizim hiçbir problem bulunamıyor yani eşimde de bende de hiçbir sorun yok ama bebek sahibi olamıyoruz yani sebepsiz infertiliz yani stres başımın belası

canım ya haklısın ama insana hiç olmucakmış gibi gelio ya hiç olmazsa diye endişeleniyorum evet ya syres başımızın belası bide kısmet işi rabbim ne zaman uygun görürse hayırlısını verecek inş.isteyen herkese.sen içini ferah tut dua et gerisi allaha kalmış üzme kendini arkadasım

Hiç öyle düşünme canım bu ay olmadıysa bir dahaki ay dene umudunu sakın kaybetme lütfen...Henüz 6 ay çok yeni yıllardır bekleyenler var sebepsiz canım benim..
bu arada kan idrar testlerini yaptır troid falan varmı onlara baktır..Gebeliğe engel bir sürü şey var çünkü canım benim.

bence hamilesin hadi hayırlısıııııııııııııııııııııııııııı

ben 10 ayın üzerine senin gibi umudumu kaybettim zamanda hamile kaldım daha henüz yeniyim:)))) üzülme rabbim zamanını biliyo sana sadece sabretmek kalıyo:)))) inşallah tez zamanda sende bebişine kavuşursun:)

eşim doktor hormon tahlillerimi falan yaptı hep.bi sorun çıkmadı ama rahim filmi çektirmedim biraz daha bekliip onuda çektircem bakalımmm

aminnnnnnnnnnnnnnn canım hepiimizin evlatları sağlıklı ve hayırlı olsun inşallaaahhhh:)

ben 10 ayın üzerine senin gibi umudumu kaybettim zamanda hamile kaldım daha henüz yeniyim:)))) üzülme rabbim zamanını biliyo sana sadece sabretmek kalıyo:)))) inşallah tez zamanda sende bebişine kavuşursun:)

saol canım darısı başıma ve tüm isteyenlerin başına sağlıklı hayırlı evlat olur inş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…