Kızlarrr üçüzlerimin cinsiyetleri belli oldu....

daisy16

daisy16
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
54
1
Allah'ım hala şoktayım benim gibi herkes...Prenseslerim geliyor kızlar üçü de kızmış inanamıyorum :teytey:Eşimin omuzlar göçtü şimdiden 3 kız babası olmak kolay değil e bi de ben:dance:Ben de ona diyorum bak şimdiden cennetin kapılarını araladın hayırlısıyla büyütüp bi de evlendirisen cenneti garantiledin diyorum onadelikafadulden

He bu arada kızlar isim bulmamda yardımcı olursanız sevinirimCADIARZU 2 erkek 1 kız olsaydı ya da 2 kız 1 erkek olsaydı da az çok isim kararlaştırmıştım ama 3 kız hiç düşünmemiştim yardımlarınızı bekliyorum

Ömürlü olsunlar canım...

Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı da nasip etsin....

ayyy ne kadar güzel , gözünüz aydın 3 tane prenses süsle süsleyebildiğince pembişler kurdeleler, renk renk tokalar , elbiseler ayy nasıl heyecanlandım Allah tamamına erdirsin çok sevindim gerçekten senin adına bu topiği takip etmiyordum gözüme ilişti bir an düşündüm ne müthiş bir duygudur kimbilir...

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ne guzel yaa......

allahım hayırlı dogumlar,hayırlı beişler nasip etsin.........

Maşallah ay ne kadar güzel ya. canım sağlıkla kucağına alman dileğiyle..

Amin inşaallah 16 haftalık olduk daha doğuma var güzel dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar rabbim isteyen herkese versin

Allah'ımm ne güzellllll..

ayy düşünemiyorum genclık dönemlerinde ,ayy kocanızın parası pedlerinize gidicek..delikafadulden

keske benim de üç kızım olsaaa..:1rolleyes:

Hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olurlar inşallah.
Maşallah maşallah maşallah

ayy ne güzel 3 kızz
babanın işi bayaa zor kaydirigubbakcemile3
sağlıkla üçünüde kucağına alırsın insallah

ilahi sumak bak ben bunu hiç düşünmemiştimCADIARZU eşimin de ilk aklına gelen ayakkabı oldu ben çok sevdiğim için ayakkabı almayı:sm_cool:

Allah'ımm ne güzellllll..

ayy düşünemiyorum genclık dönemlerinde ,ayy kocanızın parası pedlerinize gidicek..delikafadulden

keske benim de üç kızım olsaaa..:1rolleyes:

daisy hayırlı olsun canım eee ben gelinlerimi buldum bana verirsin demi kızları hepsini birden evlendiriveririz kızzzzz

Ay canım benim vermem mi hiç pek konuşamadık ama ben senin yakışıklı oğlanlarının resmine hep bakıyorum yalnız dün bakayım tekrar dedim resimlerini göremedim.Kararımı vermemde senin çok büyük payın var biliyosun canım benim inş. ben de seninkiler gibi sağlıkla dünyaya getirebilirim.Senden öğrenecek çok şeyim var irtibatı koparmayalımdelikafadulden

daisy hayırlı olsun canım eee ben gelinlerimi buldum bana verirsin demi kızları hepsini birden evlendiriveririz kızzzzz

Allah anali babali buyutsun canim! cok sevindim

isim konusunda da benim onerim su :)

Duru, Deniz, Derin :)

arkadaşım şu isimleride düşünebilirsin.çok güzel.DENİZ-NEHİR-IRMAKkaydirigubbakcemile5

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım....

çok güzel gerçekten 3 kız çok şeker olur...hihoyyyt

ama bakmasıda zor olur yaff:bbo:

maşallah maşallah...
Allah sağlıcakla kucağınızada almayı nasip etsin..
kızın tadıda başka olur heralde...:))
şimdiden kolaylıklar..

canım allah analaı babalı büyütmeyi nasip etsin inşalahhh...
çok gzüell bi duygudurr yaa 3 kız annesi olmakkk)::)::)
şöle isimler önereyimm....ela,eda.ada...(seda)yada..
aleyna,ilayda,alara..
bunlar çok hoşuma gidiyo canımmmkaydirigubbakcemile5

canım resimleri yanlışlıkla sildim ama yakında yenilerini ekliycemm bencede kopaymayalım irtibatı arada üçüz annelerinede katıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…