Kızlarrr üçüzlerimin cinsiyetleri belli oldu....

Defne Derin Duru :)
Allah sağsalim kucağına almayı, sağlıkla buyutmeyı nasıp etsın

ayyy ne güzel...allah isteyen dileyen herkese nasip etsin...hayırlısıyla...büyütürsünüz inşalllah

süper ya masallah..ne güzel..Allah saglıkla kucagnza almayı nasıp etsın..e tabı onları sıgdıracak bı suru kucak da:))
isim konusunda azra-berra-dila da olabilir ölesne geldı aklıma ilk bunlar..hayrılı olsun tekrar.

Allah sağlıcakla tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin canımmm
seninde dediğin gibi cennein kapısını araladınız :))
oyy oy 3 şirine hee

gözünaydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.....üç kız ne kadar güzel çok şanslısın.....

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 canım tebrik ederim ne kadar güzel üç küçük cadı demekartık tokalar süsler havalarda uçar ama birz büyüyünce keyif sende birne el bezi birine toz bezi birine yer bezi verdinmi ohh keyiftesin sendelikafadulden rabbim sağlıkla büyütmayi nasip etsinnn :1hug::nazar:

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 canım tebrik ederim ne kadar güzel üç küçük cadı demekartık tokalar süsler havalarda uçar ama birz büyüyünce keyif sende birne el bezi birine toz bezi birine yer bezi verdinmi ohh keyiftesin sendelikafadulden rabbim sağlıkla büyütmayi nasip etsinnn :1hug::nazar:

oyyy çok güzel, tebrik ederim canım.

bende ikiz kız annesiyim, 3.5 aylık oldular. çok güzel bir duygu gerçekten.

benimkilerin isimleri Bahar, Cemre

bir kızım daha olsaydı Yağmur koyardım ismini :KK66:

Son düzenleme:
tebrik ederim canım. çok sevindim. canyoldaşları geliyor..:teytey:,
Benimkilerde kız.sağlıklı gelsinlerde öncelikle ama ben kız çok istiyordum.

Allah'ım hala şoktayım benim gibi herkes...Prenseslerim geliyor kızlar üçü de kızmış inanamıyorum :teytey:Eşimin omuzlar göçtü şimdiden 3 kız babası olmak kolay değil e bi de ben:dance:Ben de ona diyorum bak şimdiden cennetin kapılarını araladın hayırlısıyla büyütüp bi de evlendirisen cenneti garantiledin diyorum onadelikafadulden

He bu arada kızlar isim bulmamda yardımcı olursanız sevinirimCADIARZU 2 erkek 1 kız olsaydı ya da 2 kız 1 erkek olsaydı da az çok isim kararlaştırmıştım ama 3 kız hiç düşünmemiştim yardımlarınızı bekliyorum

AMAN YARABBİ O NE GÜZEL ŞEY ÖYLE 3 KIZ HEPSİNE ÇEYİZ YETİŞTİR ANACIM ŞİMDİDEN BAŞLAsırnaşık şey ŞAKA Bİ TARAFA CANIM ALLAHIM HAYIRLISI İLE KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH BENİMDE 1 KIZ 1 ERKEK MİŞ AMA HALA İÇİMDE 2 ERKEK VAR BİLEMİYORUM

Allah kucağına almayı nasip etsin. Gelecekte evde iktidar sizin elinizde desenize kaydirigubbakcemile5

Çok güzel ya 3 tane şirine... Defne Derin Duru.... Deniz Derin Duru... Bu öneriler benim de kulağıma hoş geldi canım.... Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin....

ne güzel, sağlıkla gelsinler :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
isimleri;
seda-sena-sema
selin-pelin-helin
nilgün-gülbin-bingül
arya-alya-asya
arya-alya-talya-lara

olabilir ama bence çok uyumlu isimler tercih etmeyin a.s.

bence farklı olsun isimleri sen bilirsin tabi sevdiğim kız isimlerini yazayım sana

elif
asya
defne
belinay
gökçe
gökçen
duru
ece
cansu
tuana
neva
ecrin
ceylin
dila
irem

daha çok aklıma bunlar geldi
şanslısın kız ismi çok seçmek zor

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sağlıkla büyüsünler inşallah..Amin..Bu arada süper bir şey aynı anda 3 bebek ve 3ü de kız harika ya vallahi yaşadın...Tebrik ederim..

isim; ayla---dünya---yıldız bence güzel isimler canım hayırlı olsun allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah...

X