Kızlarrr üçüzlerimin cinsiyetleri belli oldu....

hayırlıı oldun cnm...begendigim isimlerden söliim bende
cemre,ceren,ceylin

4 bayan bir erkek süper :jeyyar:

alya - nisa - rana bence :1closedeyes: allah kucağınıza almayıda nasip etsin

QUOTE=daisy16;5686980]Ay canım benim vermem mi hiç pek konuşamadık ama ben senin yakışıklı oğlanlarının resmine hep bakıyorum yalnız dün bakayım tekrar dedim resimlerini göremedim.Kararımı vermemde senin çok büyük payın var biliyosun canım benim inş. ben de seninkiler gibi sağlıkla dünyaya getirebilirim.Senden öğrenecek çok şeyim var irtibatı koparmayalımdelikafadulden[/QUOTE]

kız hani biri bizimdiiisenağlama bak göstermem sana ardayı bi dahaaaadelikafadulden çok koşarsın oğlumun peşindenn hamile bayan :roflol::roflol::roflol: naber şeker göz atıyordum seni gördüm çok değişmiş site özlemişim valla duru ile defne güzel bak düşün bence ecrin de güzell

allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasit etsin canım.çok tebrik ediyorum.benim kızımın adı duru.sana önerimde duru-doğa-damla
ama gerçekten çok güzel başka isimlerde var uyumlu olmasıda gerekli değil.

Maşşallahh maşallah maşşşal Ben de isim söylüyorum bence 3 isim farklı olsun..

kızları çağırırken karıştırmazsın :) Yasemen --- Nur ---- AZra

cok sevındım gercekten isim konusuna gelınce bence raziye şaziye ve ramiye bunlar eskı ısımler:lepi: degerlerı bılınmelı bence bunları degerlendırmelısın benden sana tavsıye

cok sevındım gercekten isim konusuna gelınce bence raziye şaziye ve ramiye bunlar eskı ısımler:lepi: degerlerı bılınmelı bence bunları degerlendırmelısın benden sana tavsıye

heee iyi kız gidicek şimdi raziye , şaziye koyucak .-tatlicadiarzu-.. canım şaka yapıyorum sakın alınma tabikide bu senin düşüncen , şimdi eski isimler pek tercih edilmiyor bu nedenle yani ama bende eski isimlerden en çok zeynep ismini severim asla eskimeyen bir isimdir bence, kızımın adı da deniz bence deniz ismi kıza da erkeğe de çok yakışıyor birde deniz de eskimeyen bir isim e bu da benim düşüncem tabi, tekrar tekrar hayırlı olsun prenseslerin...

allah saglikli sekilde dogurmayi nasip etsin 1 soru daisy sen normal yöntemle mi hamile kaldin yoksa tüp bebekmi yöntemiyle mi? ailenizde ikiz veya ücüz varmi???
isim konusunda : yagmur, yaprak, damla:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok güzel. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin,

habibe, lebibe, melike :)))) kemal sunalın filminde çıkıyodu galiba :))

düşünüyorum üç kıızm olsa aynı anda
zehra, defne ve pınar koyardım, en sevdiğim isimler bunlar,

kafiyeli olmasına gerek yok bence,
isimlere karar verince bize de yaz olur mu? kendine iyi bak

ay harika yaaa üç prenses muhteşem Allah sağlıkla getirsin dünyaya

X