Kızlarrr nooolur yazın acaba hamilemiyim.. Sizlerde tecrubelerinizi yazın lütfen

berenimo

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
15
0
Regl olmama bi kaç gün kaldı kasıklarım çok agrıyor. Göğüslerim hassas ve şiş meme ucumda beyaz bir kabarcık çıktı bel ağrım varözelliklede sol kasığım arıyo sizce hamile olabilirmiyim?yumurtlama günlerimide takip ettim dikkatte ettim yattım yorumlarınızı bekliorum...

Canim istersen bi test yap bakalim,

hmmm nedense cikabilir diye düsünüyorum yani silik bir cizgi

şu anda hafif kasık ağrım var sizce normalmi acaba sanki kanamam gelicek gibi umarım gelmez yapmayada korkuyorum varsada pozitif çıkarmı

Canim benim ya simdi ben sana kesin ne söylesem yalan olur

bence yap sen yap bir test istersen,

ama bekleyebilirsen tabi adet olman gereken günü bekle ve olmazsan ertesi gün yaparsin.

ben bu saydıgın belırtılerı nerdeyse her ay yasıyorum..ne zamankı ögrendım bel agrısı hamılelık belırtısı benımde her ay agrımayan belım agrır oldu..
hamılelık ıcın ılk belırtının adet gecıkmesı oldugunu kabul etmek gerek sanırım..dıgerlerını bızler yoktan var edıyoruz sanırım..saydıkların belırtıler ıcınde yer alıyor fakat bunlar aynı zamanda adet belırtısı sonucta..adet gununu gecırıp test yapmak en ıyı cozum sanırım..ama istiyorsan umarım bebegın senınledır..

Neredeyse ayni belirtileri yasamisiz. Sol kasikta agri ve meme ucundaki kabarcik. Ama benim baya acimisti dermatologa gittim hatta. Hamilelik belirtisi degil dedi ama ben hamileymisim. Adet belirtileri de olabilir ama insallah hamilesindir. Sakin ol ve adet gununu bekle. Oncesinde test yapma kesin sonuc alma ihtimalin dusuk oluyor ve moralin bozulur.

canım ben hamile olduğumu öğrenmeden önce kasık ve bel ağrısı çok oldu göğsümde çok ağrımıştı bide adet tarihimden iki gün önce kahverengi bi akıntı oldu ben adet oldum sandım ama meğer hamileymişim inşallah hamilesindir

büyük olasılıkla hamilesin tatlım idrar teste bazen cıkmayabılıyor ama kan testi nde kesin cıkar buarada şayet gebeysen ki inşallah öylesin kızın olucak buarada ben dandun yazdım ama bebek beklıyosan tabii

Son düzenleme:
belirtilerle hiiç kafanı yorma canım bende istediğm zamanlarda bu belirtilerin hepsini yaşadım ama hamile olduğumu öğrendiğim ay hiç bi belirti yaşamadım psikolojiiiikte olabilir kesin sonuç için test şart

ya bu bebeğinin doğacı olusumu ıle ılgılı takıp alanını nasıl yaptınız ben beceremedim

slm hatunıremcım bısey sorcam bu gebelık takıbı formunu nasıl yaptın ben beceremedım yahuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…